Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sunucu hata günlüğü

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
bu hatayı düzeltmem için yapmam gereken nedir acaba ?

Kod:
#0 [internal function]: XF\Template\Templater->handleTemplateError(512, 'Cannot call met...', '/home/balikhobi...', 970, Array)
#1 src/XF/Template/Templater.php(970): trigger_error('Cannot call met...', 512)
#2 internal_data/code_cache/templates/l2/s2/public/tb_benzerkonular.php(38): XF\Template\Templater->method(NULL, 'first', Array)
#3 src/XF/Template/Templater.php(1301): XF\Template\Templater->{closure}(Object(XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater), Array)
#4 src/XF/Template/Templater.php(1374): XF\Template\Templater->renderTemplate('tb_benzerkonula...', Array)
#5 internal_data/code_cache/templates/l2/s2/public/thread_view.php(735): XF\Template\Templater->includeTemplate('public:tb_benze...', Array)
#6 src/XF/Template/Templater.php(1301): XF\Template\Templater->{closure}(Object(XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater), Array)
#7 src/XF/Template/Template.php(24): XF\Template\Templater->renderTemplate('thread_view', Array)
#8 src/XF/Mvc/Renderer/Html.php(48): XF\Template\Template->render()
#9 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(418): XF\Mvc\Renderer\Html->renderView('XF:Thread\\View', 'public:thread_v...', Array)
#10 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(400): XF\Mvc\Dispatcher->renderView(Object(XF\Mvc\Renderer\Html), Object(XF\Mvc\Reply\View))
#11 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(360): XF\Mvc\Dispatcher->renderReply(Object(XF\Mvc\Renderer\Html), Object(XF\Mvc\Reply\View))
#12 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(53): XF\Mvc\Dispatcher->render(Object(XF\Mvc\Reply\View), 'html')
#13 src/XF/App.php(2177): XF\Mvc\Dispatcher->run()
#14 src/XF.php(390): XF\App->run()
#15 index.php(20): XF::runApp('XF\\Pub\\App')
#16 {main}
Durum isteği
array(4) {
  ["url"] => string(53) "/threads/turkiye-de-balik-ve-balikcilik-adli-kitap.4/"
  ["referrer"] => bool(false)
  ["_GET"] => array(0) {
  }
  ["_POST"] => array(0) {
  }
}

Valla gerçekten hoşuma gitti bu . Teşekküğr ederim.
Birde şu popup olayını çözsek?

• Beğen
Tepkiler: ne0
İlkj mesajı net görünse cevapları blu olsa.. Çokmu şey istemiş olurum :)

Teşekkür ederim. Bendeki 300 karakter gizleme eklentisi vardı kaldırdım. Gayet hoş oldu. Googlede indexlerse çok süper olacak..
Yalnız blur aktifken Misafir üye ol popupu sanırım ayrı bir kod ile yapıldı.
Evet efendim ayrı bir kod.
Valla gerçekten hoşuma gitti bu . Teşekküğr ederim.
Birde şu popup olayını çözsek?
Extra.less
Kod:
#XF[data-logged-in="false"] {
    .p-body {
        &:before {
            content: url(styles/img/misafir_uyari.png);
            position: fixed;
            left: 35%;
            top: 40%;
            z-index: 3;
        }
    }
}

forum_list(göstermek istediğiniz alan)
Kod:
#XF[data-logged-in="false"] {
    [data-template="forum_list"] {
        .p-body {
            &:before {
                content: url(styles/img/misafir_uyari.png);
                position: fixed;
                left: 35%;
                top: 40%;
                z-index: 3;
            }
        }
    }
}

styles/img/

ALINTIDIR.

Ekli dosyalar

• styles.zip
    83.4 KB · Görüntüleme: 5
Valla tebrik ederim. Gayet güzel bir çalışma olmuş.. Son yazıyı anlayamadım.
Yani butonu tamam hallederiz. forum_list(göstermek istediğiniz alan) bunu anlayamadım

• Beğen
Valla tebrik ederim. Gayet güzel bir çalışma olmuş.. Son yazıyı anlayamadım.
Yani butonu tamam hallederiz. forum_list(göstermek istediğiniz alan) bunu anlayamadım
Üye girişi yapmayan kullanıcıların pop-up uyarısını nerede göstermek istediğiniz alan mesela konu sahibi arkadaş konunun içinde gösteriyor sanırım pop-up uyarısını forum_list ise kategorilerin ve forumların bulunduğu bölümdür efendim orayı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz iyi çalışmalar.

Şu popupu bi halledeyim de. Bu konuya döneceğim. Ben öyle hemen anlamam :)

• Beğen
Aslında popupa da gerek yok. Giriş yada kayıt ol aktif halde. Ayrıca popupta Üye ol diyor ama üye ol linki yok. Neyse bu bana haliyle yeterli. Çok teşekkür ederim. Gerçekten güzel bir çalışma. Hatta zamanında buna benzer bir sorum olmuştu. Blur görünsün diye.. Nasip bu günemiş..

• Beğen
Ben [SC] Restrict Content View 2.0.0 Fix 1 eklentisi kullanıyordum malum google indexlemiyordu. Eğer bu modifikasyonla indexlerse, sana özel bir jest im olacak.. :)
Hayırlısı bakalım...
Testinge girdi..

• Sev

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.