Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sunucu hata günlüğü

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
bu hatayı düzeltmem için yapmam gereken nedir acaba ?

Kod:
#0 [internal function]: XF\Template\Templater->handleTemplateError(512, 'Cannot call met...', '/home/balikhobi...', 970, Array)
#1 src/XF/Template/Templater.php(970): trigger_error('Cannot call met...', 512)
#2 internal_data/code_cache/templates/l2/s2/public/tb_benzerkonular.php(38): XF\Template\Templater->method(NULL, 'first', Array)
#3 src/XF/Template/Templater.php(1301): XF\Template\Templater->{closure}(Object(XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater), Array)
#4 src/XF/Template/Templater.php(1374): XF\Template\Templater->renderTemplate('tb_benzerkonula...', Array)
#5 internal_data/code_cache/templates/l2/s2/public/thread_view.php(735): XF\Template\Templater->includeTemplate('public:tb_benze...', Array)
#6 src/XF/Template/Templater.php(1301): XF\Template\Templater->{closure}(Object(XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater), Array)
#7 src/XF/Template/Template.php(24): XF\Template\Templater->renderTemplate('thread_view', Array)
#8 src/XF/Mvc/Renderer/Html.php(48): XF\Template\Template->render()
#9 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(418): XF\Mvc\Renderer\Html->renderView('XF:Thread\\View', 'public:thread_v...', Array)
#10 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(400): XF\Mvc\Dispatcher->renderView(Object(XF\Mvc\Renderer\Html), Object(XF\Mvc\Reply\View))
#11 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(360): XF\Mvc\Dispatcher->renderReply(Object(XF\Mvc\Renderer\Html), Object(XF\Mvc\Reply\View))
#12 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(53): XF\Mvc\Dispatcher->render(Object(XF\Mvc\Reply\View), 'html')
#13 src/XF/App.php(2177): XF\Mvc\Dispatcher->run()
#14 src/XF.php(390): XF\App->run()
#15 index.php(20): XF::runApp('XF\\Pub\\App')
#16 {main}
Durum isteği
array(4) {
  ["url"] => string(53) "/threads/turkiye-de-balik-ve-balikcilik-adli-kitap.4/"
  ["referrer"] => bool(false)
  ["_GET"] => array(0) {
  }
  ["_POST"] => array(0) {
  }
}

Merhabalar hasannakyuz hasannakyuz ;

Sitenin bu ayki en sorunlu üyesi seni seçiyorum :D
bu hatanin içinde aslında hatanın kaynaği yaziyor

7962

bu benzer konular tb eklentisini sistemden kaldırırsanız probleminzi düzelecektir :)

Merhabalar hasannakyuz hasannakyuz ;

Sitenin bu ayki en sorunlu üyesi seni seçiyorum :D
bu hatanin içinde aslında hatanın kaynaği yaziyor

Ekli dosyayı görüntüle 7962

bu benzer konular tb eklentisini sistemden kaldırırsanız probleminzi düzelecektir :)
evet biraz sorunlu olduğum doğrudur :) orada sıkıntı olduğunu biliyorum. Fakat daha önceden kurulu olmasına rağmen eklenti bunu yeni verdi. neden onu merak ettim.

evet biraz sorunlu olduğum doğrudur :) orada sıkıntı olduğunu biliyorum. Fakat daha önceden kurulu olmasına rağmen eklenti bunu yeni verdi. neden onu merak ettim.

birçok nedeni olabilir. Tema üzerindeki düzenlemeler. Hatalı kod yapıları. Farklı bireklenti sistemi ile çakışma. Hatalı veri işleme biçimi. Güncelleme ve dosya değişimleri. Ayrıntıya girersek her alandan birçok neden çıkar :)

birçok nedeni olabilir. Tema üzerindeki düzenlemeler. Hatalı kod yapıları. Farklı bireklenti sistemi ile çakışma. Hatalı veri işleme biçimi. Güncelleme ve dosya değişimleri. Ayrıntıya girersek her alandan birçok neden çıkar :)
anladım. Teşekkürler.

hasannakyuz hasannakyuz, şu an sitende üye olmayanlara ait bulur görüntü eklentisi nerden buldun?..
güzel olmuş..Neyin eklentisi bu?XF'nin bacaklarını havaya dikmişin valla.. :)

1565289554688.png

hasannakyuz hasannakyuz, şu an sitende üye olmayanlara ait bulur görüntü eklentisi nerden buldun?..
güzel olmuş..Neyin eklentisi bu?XF'nin bacaklarını havaya dikmişin valla.. :)

Ekli dosyayı görüntüle 8048

Extra.less
Kod:
#XF[data-logged-in="false"] {
    .block--messages {
        .message-content {
            -webkit-filter: blur(4px);
            -moz-filter: blur(4px);
            -ms-filter: blur(4px);
            -o-filter: blur(4px);
            filter: blur(4px);
            filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.Blur(PixelRadius='2');
            pointer-events: none;
            -webkit-user-select: none;
            -moz-user-select: none;
            -ms-user-select: none;
            -o-user-select: none;
            user-select: none;
        }
}
}

ALINTIDIR...

Teşekkür ederim. Bendeki 300 karakter gizleme eklentisi vardı kaldırdım. Gayet hoş oldu. Googlede indexlerse çok süper olacak..
Yalnız blur aktifken Misafir üye ol popupu sanırım ayrı bir kod ile yapıldı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.