Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel [SSD] Thread Info eklentisini XF2 ye çevirme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

MFA

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar beğendiğim bir eklenti var şu şekilde.

Bu eklenti XF1 de olan [SSD] Thread Info eklentisinin, müşterisi olduğum kişilerin xf2ye çevirdiği hali.
Fiyatı biraz pahalı buldum ve yine MySimS3k® MySimS3k® tarafından xf2' ye çevirilen [KD] Konu İstatistikleri olduğunu belirttim ve bunda düzeltme yaparak burdaki haline çevirmemde bir sakınca olup olmadığını sordum. Sorun olmayacağını belirterek üstüne yardımcı da olabileceklerini söylediler.
Bende düzeltme yapmak yerine neden kendim XF2 ye çevirmeyeyim diye düşündüm.

XF1'deki sahibine yazdım fakat 2016 senesinden beri aktif değil.
MySimS3k® MySimS3k® den izin almam gerekir mi? ve ya kendi burda ise bu konudaki görüşü nedir?

Eğer bir sorun yok ise XF2 için çevirmeme yardımcı olabilecekler kimler?
Fazla bir özellik olmayacak geleceği konum konu görünümü konu başlığı altına birde aktif/pasif butonu bu kadar :)
Bu arada bilgim 0+0=0 :) Maksat öğrenmek basitten başlayalım :)
XenForo eklenti yapma detaylı bir anlatım konusu varsa oda olabilir, bulamadım çünkü:)

CSS ve HTML tamam şimdi bunu eklentiye aktarmak kaldı.
Kimler anlatacak?
Sıraya girmenize gerek yok 1 kişi yeter :)

Vay eklenti paketlemeyi öğrensem forumda neler yapıyorum neler yeni yeni icatlar çıkarıyorum ama bunu vatandaşa paylaşamıyorum.. keşke eklenti yapımı gibi bir anlatım olsa.. her türlü çözerdim benim sıkıntım'da o zaten.. şablonla uğraştığım yenilikleri eklentiye çevirsem bir çok kişiye faydam dokunur .. birde adımı gönüllü güvercin koymak lazım.. seviyorum yardımı karşılıksız... kolay gelsin sana sende takibimdesin.. güzel şeyler peşindesin

• Beğen
Tepkiler: MFA
Eklenti install, rebuild, uninstall için gerekli adımları beceremedim :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.