Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Site Tuttuğunda XenForo Dava Açar Mı?

HDFatih

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://hdforum.xyz
birisi bana mesaj attı ilerde ya sil diyebilirler siteyi diye bana dava açacaklarını söylediler ben sildim dedi birkaç sorum olacak n*ll*d kullanıyorum birisi yardım edebilir mi

var :D haha çalış bir asgari ücretinin yüzde bilmem kaçını lisanslamaya ver .. ayın 30 gününün 17 gününü sadece peynir ekmek ye... gerçi peynirin kilosu iyisi dersen oda 60 tl ye dayanmış.. :D satanları suçlama bu hale getirenler belli bizi neyse :D

var :D haha çalış bir asgari ücretinin yüzde bilmem kaçını lisanslamaya ver .. ayın 30 gününün 17 gününü sadece peynir ekmek ye... gerçi peynirin kilosu iyisi dersen oda 60 tl ye dayanmış.. :D satanları suçlama bu hale getirenler belli bizi neyse :D
aslında şu konuda söylemiştim hadi konu eklemeyi yaparım adsenseyide eklerim ama ondan sonra kişi nasıl bulacam ve bir sorum daha olacak lisans aldıktan sonra lisansız versiyondan lisanslı versiyona güncellemek istiyorum kategoriler forumlar filan gitmeden nasıl yapabilirim

kişi nasıl bulacam
bunu anlamadım ama galiba üye demek istedin.. ilgi çekiyorsan onlar sana gelecek senin bulmana gerek yok.. forumlar 10 15 yıl önceki gibi değil malesef ..

lisansız versiyondan lisanslı versiyona güncellemek istiyorum kategoriler forumlar filan gitmeden nasıl yapabilirim
kategori forumlar gitmiyor zaten.. direk ftp'den üzerine yazdırıp upgrade çekiyorsun.. sorun olmuyor bir veri kaybında olmuyor..

yanlış düşünüyorsun.. bilişim suçları var türkiyede .. temsilciliğinin olmaması birşey olmaz anlamına gelmiyor.. youtube facebook olayını hatırlar .. temsilcilikleri yok ama erişim kısıtlana biliyor... internet ürünü olan herşey uzaktan bağlantılıdır.. mahkemelik olayını herzaman kağıt kürek ile biliyoruz.. iki tıkla açtığın siteyi tek tıkla kapatırlar hocam.. mümkün mertebe lisanslı kullanmaya dikkat etmek gerekir..
Dostum Youtube'unda Facebookunda temsilciliği var hatta şirket olarak Türkiyede bulunmaktalar. Yalnızca twitterın böyle bir oluşumu yoktu o yüzden zaten işlemler çok yavaş gerçekleşmekteydi yurtdışına yazı gönderip dönütünün alınması ve bunun işleme konulması uzun sürüyordu, para cezalarına ve baskıya dayanamayarak twitterda geçen sene şirket açtı.

Şimdi bu durumlar çok farklı zaten senin dediğin konu erişim kısıtlaması Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu kısıtlamayı talep ediyor. XenForo'nun lisansının peşine düşecek bir temsilcisi var mı? Türkiyede ki davalarını kim temsil edecek. Xenforo en fazla hosting firmasına ihtarda bulunabilir offshare hosting ise takmaz bile xenforoyu. Xenforo gelip Türkiyede benim ofisim bu hukuk işlerinden sorumlu kişilerde bu demediği sürece zor diye düşünüyorum.

Dostum Youtube'unda Facebookunda temsilciliği var hatta şirket olarak Türkiyede bulunmaktalar. Yalnızca twitterın böyle bir oluşumu yoktu o yüzden zaten işlemler çok yavaş gerçekleşmekteydi yurtdışına yazı gönderip dönütünün alınması ve bunun işleme konulması uzun sürüyordu, para cezalarına ve baskıya dayanamayarak twitterda geçen sene şirket açtı.

Şimdi bu durumlar çok farklı zaten senin dediğin konu erişim kısıtlaması Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu kısıtlamayı talep ediyor. XenForo'nun lisansının peşine düşecek bir temsilcisi var mı? Türkiyede ki davalarını kim temsil edecek. Xenforo en fazla hosting firmasına ihtarda bulunabilir offshare hosting ise takmaz bile xenforoyu. Xenforo gelip Türkiyede benim ofisim bu hukuk işlerinden sorumlu kişilerde bu demediği sürece zor diye düşünüyorum.
o zaman hepimiz null kullanalım bunu mu demek istiyorsun :D ben bilmiyorum zaten bu dediklerini :D sosyal mesaj veriyorum lisanssız kullanmayın diye .. şimdi birşey olmaz diyenler haklı ama lisanslı kullananlar ben enayimiyim kardeşim dediği zaman susturma politikası anında işler yani ondan dfgdfgdfg

o zaman hepimiz null kullanalım bunu mu demek istiyorsun :D ben bilmiyorum zaten bu dediklerini :D sosyal mesaj veriyorum lisanssız kullanmayın diye .. şimdi birşey olmaz diyenler haklı ama lisanslı kullananlar ben enayimiyim kardeşim dediği zaman susturma politikası anında işler yani ondan dfgdfgdfg
Hiçbir zaman null savunmuyorum dostum soranlara da zaten bunu anlatıyorum ama xenforo dava açar kısmına takıldım dostum :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.