Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Site Tuttuğunda XenForo Dava Açar Mı?

HDFatih

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://hdforum.xyz
birisi bana mesaj attı ilerde ya sil diyebilirler siteyi diye bana dava açacaklarını söylediler ben sildim dedi birkaç sorum olacak n*ll*d kullanıyorum birisi yardım edebilir mi

kötü birşey adını bile aratma forumuna lisansız birşey ekleme beleş bulurum diyip ***** eklersin siten hacklenir
zaten site tuttuğunda alacam demiştimde ama davalık birşey olurmu yani bana mail atarlarmı sil diye sil diye mail atarlarsalar lisans alayım dava açmayın diye birşey diyebiliyor muyum

zaten site tuttuğunda alacam demiştimde ama davalık birşey olurmu yani bana mail atarlarmı sil diye sil diye mail atarlarsalar lisans alayım dava açmayın diye birşey diyebiliyor muyum
yani ne yalan söyliyeyim benim eski forumum 4 yıllıktı site patladı fazla kulanıcıya sahip oldu ama yani pek bişey olmadı ama sorun çıkacağını sanmıyorum bide sitene kayıt oldum ama mail sistemin bozuk galiba

yani ne yalan söyliyeyim benim eski forumum 4 yıllıktı site patladı fazla kulanıcıya sahip oldu ama yani pek bişey olmadı ama sorun çıkacağını sanmıyorum bide sitene kayıt oldum ama mail sistemin bozuk galiba
kaç kişi kayıt oldu mail gitti onlara sanamı gitmedi

Şöyle söyleyim, n*ll*d yazılım her zaman risktir. Backdoor, güvenlik açığı vs. olabilir.

Ama dava açılacağını sanmıyorum, belki yabancı bir hosting firması kullanıyorsan siten kapanabilir.

Taksitle alınıyor mu bilmiyorum, belki birisinden Sahibinden'e falan koymasını isteyip oradan taksit yaptırabilirsin.

Şöyle söyleyim, ****** yazılım her zaman risktir. Backdoor, güvenlik açığı vs. olabilir.

Ama dava açılacağını sanmıyorum, belki yabancı bir hosting firması kullanıyorsan siten kapanabilir.

Taksitle alınıyor mu bilmiyorum, belki birisinden Sahibinden'e falan koymasını isteyip oradan taksit yaptırabilirsin.
hosting: godaddy

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.