Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel silinen konu sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

berkerbey

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar genel olarak tüm ranklarda kalıcı silme yok ancak nasıl oluyor ise 2 gündür konular kayboluyor ve log kısmına düşmüyor ne yapabilirim?

Yapılabilir ama başka sorunlara neden olur herhalde.. Ben veri tabanından dm boşaltması yaptım hala sorunlarını çekiyorum başka yerlerde sistemi etkiliyor.. bu dediğini ladezs'se sorman lazım.. Panel ayarlarıyla ilgili sorunlarına yardımcı olmaya çalışıyorum.. iç bölgeye girip bişi diyemem sana bilsemde hocam :D bekle sen açıklama gelir..
Vallahi kafayı yiyeceğim hocam ortada konu yok daha dün orada duruyordu. Nasıl olduysa log'u bile yok.

Vallahi kafayı yiyeceğim hocam ortada konu yok daha dün orada duruyordu. Nasıl olduysa log'u bile yok.
Sen yinede grup ayarlarını hepsini bi tek tek kontrol et ben sorun olduğunu düşünemedim mutlaka ayarlarla ilgilidir hocam gözden kaçırdığın bir alan vardır :D

Sen yinede grup ayarlarını hepsini bi tek tek kontrol et ben sorun olduğunu düşünemedim mutlaka ayarlarla ilgilidir hocam gözden kaçırdığın bir alan vardır :D
Hocam neyi 2-3 grup var silinen konuları görme yetkisi var ama göremiyorum kalıcı silinme loguda göremiyorum kafayı yememe ramak kaldı :D

Hocam günlük yedekleme sayesinde önemli konuyu geri alabildim ancak size bir şey sormak istiyorum. Silinen konuları depolayan bir eklenti varmıdır? yani silinen konuların yedeklerini alabilen tarzda bir şey.
Silinenin geri dönüşümü yok ancak geri yüklemeyle belirli bir tarih oda olursa .. Eklenti olarak yapılanı varsa öyle bir eklentiden ben şahsen haberdar değilim hocam

Konunun neden silindiğine yoğunlaşın. Forum izinlerinizde sıkıntı olabilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.