Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel silinen konu sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

berkerbey

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar genel olarak tüm ranklarda kalıcı silme yok ancak nasıl oluyor ise 2 gündür konular kayboluyor ve log kısmına düşmüyor ne yapabilirim?

Kafa karıştırıcı soru olumuş ama anladım..

Diyorsun'ki konuyu tamamen silemez diye yetki verdiğim bir grup var bunlar konuları silince ben silinmiş konuları göremiyorum diyorsun ? Doğru mu?
Doğruysa.
Silinmiş konuları görmesi içinde grup ayarlarında izinler var hocam o izini vermeden normal üyeler gibi silinen konuyu tamamen silik görürsün..

Diyorsun'ki konuyu tamamen silemez diye yetki verdiğim bir grup var bunlar konuları silince ben silinmiş konuları göremiyorum diyorsun ? Doğru mu?
Doğruysa.
Silinmiş konuları görmesi içinde grup ayarlarında izinler var hocam o izini vermeden normal üyeler gibi silinen konuyu tamamen silik görürsün..
Hocam konu kalıcı olarak silinmiş daha öncede oldu yedeğe döndük ancak nasıl oluyorsa silinen her konunun log'u panele düşerken bu konuda düşmüyor.

Doğruysa.
normal üyeler vs sildiği konuları görebileceğim bir alan var mı?

Silinen konuyu silinen kategori içinde zaten sen görüyorsun ... Meseka bak bu açtığın konuyu ben moderatör olarak sildim diyelim sen bu konuyu silinen konu olarak burada aynı kategoride görüyorsun.. Bence loglara yansımama sebebi konu tamamen silinmediği için :D Hocam grup ayarlarını bir kontrol et.. Özellikle silme yetkisi verdiğin grup'a tamamen silemez diye işaretle.. bir üst yetkliyede komple ayarı aç silinen konuları göre bilir'de bunlar panel loglarına geçmez diye biliyorum... ilgili silinmiş konuyu ilgili sitedeki kategorisinde görürsün

Silinen konuyu silinen kategori içinde zaten sen görüyorsun ... Meseka bak bu açtığın konuyu ben moderatör olarak sildim diyelim sen bu konuyu silinen konu olarak burada aynı kategoride görüyorsun.. Bence loglara yansımama sebebi konu tamamen silinmediği için :D Hocam grup ayarlarını bir kontrol et.. Özellikle silme yetkisi verdiğin grup'a tamamen silemez diye işaretle.. bir üst yetkliyede komple ayarı aç silinen konuları göre bilir'de bunlar panel loglarına geçmez diye biliyorum... ilgili silinmiş konuyu ilgili sitedeki kategorisinde görürsün
Silinen konuları görebiliyorum ancak bu konu yok :D

Silinen konuları görebiliyorsan olayın ne anlamadım ki ? En başta dedim ya sorduğun kafa karıştırıyor doğru anladıysam diye cevap verdim

veritabanı yedeğinden sadece o konu olacak şekilde veri kurtarabilirmiyim?
Yapılabilir ama başka sorunlara neden olur herhalde.. Ben veri tabanından dm boşaltması yaptım hala sorunlarını çekiyorum başka yerlerde sistemi etkiliyor.. bu dediğini ladezs'se sorman lazım.. Panel ayarlarıyla ilgili sorunlarına yardımcı olmaya çalışıyorum.. iç bölgeye girip bişi diyemem sana bilsemde hocam :D bekle sen açıklama gelir..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.