Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Resim Eklerken Hata Alıyorum

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, konu içerisinde dosya ekle yapmıyorum yanlış anlaşılmasın.

Direk olarak resim ekle bölümünden yüklüyorum görselimi fakat "Yüklemeye çalıştığınız dosya sunucunun işlemesi için çok büyük." böyle demektedir. Buranın boyutunu nasıl yükseltebilirim acaba?

eTiKeT™ eTiKeT™ çok teşekkür ederim, çok sağ olun var olun. Bir de bu fotoğraflar yüklenirken nasıl logo ekleyeceğim acaba? Sizin sisteminiz çok hoşuma gitti.

eTiKeT™ eTiKeT™ ücretli olarak siz mi kuruyorsunuz? Yoksa eklenti domaine mi lisanslı oluyor? Kurulumu siz gerçekleştiriyorsunuz ücreti öğrenebilir miyim rica etsem? :)

eTiKeT™ eTiKeT™ anladım hocam geçmiş olsun diyelim, ben hosting firması ile görüştüm. Dosya boyutu alanımı yükselttiler.

Fakat görseli aynı şekilde yüklememe rağmen bu şekilde çıkıyor; Penguenler Hakkında Detaylı Bilgiler

Görsel normal de yüklendi, konu düzenlemede gözüktü. Fakat kaydet dedikten sonra böyle bir hâl aldı. Burasını nasıl düzeltebilirim?

adminpc >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Mesajlara dosya ekleme seçenekleri >>İzin verilen dosya uzantıları >> Alanında PNG belirlenmişmi kontrol edermisiniz.

Tamam bende gördüm. Resim boyutlarınız 1500X1500 PX üstünde olduğunda normaldir. Resmi biraz küçültün,eger bu şeklide büyük resimler yükleyecekseniz zip.rar için download edilebilir şeklide yükleyin.
Bu durum hem çok fazla veri birikimine neden olur. Ek olarak Resimlerinin KB cinsinden kapasitelerini şu site ile küçültebilirsiniz :Compress PNG Images Online

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.