Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Resim Eklerken Hata Alıyorum

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, konu içerisinde dosya ekle yapmıyorum yanlış anlaşılmasın.

Direk olarak resim ekle bölümünden yüklüyorum görselimi fakat "Yüklemeye çalıştığınız dosya sunucunun işlemesi için çok büyük." böyle demektedir. Buranın boyutunu nasıl yükseltebilirim acaba?

AdminCP> Seçenekler > Mesaj Dosya Eklentileri > Maksimum Eklenti Resmi Boyutları yazan kısmı bulup oradan ayarlayabilirsiniz.

IExlusive IExlusive oradan dosya olarak eklediğim vakit çıkıyor. Orasını ayarlamıştım sıkıntı yok orada, ama gel gelelim normalde img kodları arasına yerleştirmek için butona tıklarız ya? Oraya tıklayıp pc'den yüklediğim vakit sıkıntı oluyor.

Yani şu şeklide eklediğinizde mi bu hatayı alıyorsunuz ?
6369

Resimlerinizi görünmüyor direk konuyu içine yüklermisiniz.

eTiKeT™ eTiKeT™ yükledim. Buradan yüklüyor, hiçbir sorun yok. Bir de logo ekliyor hem, tam olarak böyle bir şey işime muhteşem yarar.

adminpc >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Mesajlara dosya ekleme seçenekleri >> En fazla eklenti dosya boyutu >> Alanını resimleyerek eklermisiniz buraya.

Sunucunuzun izin verdiği limit 2.044 Kb bunun üzerinde bir dosyayı sunucuya yükleyemezsiniz. Bunun için sunucu yöneticinize ile iletişimi geçin ve o limiti artırın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.