Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ranklı resim ekleyemiyorum (.png)

retrodogukan

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
extra.less te ne kadar kod denersem deneyeyim bir türlü rank görünmüyor
Ekran Alıntısı.PNG
ya bu resimdeki gibi kalıyor ya da çok küçük kare kalıyor Yönetici yazısında bir türlü resimi getiremedim

konum : styles/ranklar/admin.png , css sınıf adını Admin olarak ayarlıyorum o kodları extra.less e ekliyorum ama olmuyor hocam isterseniz size link atayım yardımcı olur musunuz

Bana özelden bir admin girişi atın. Size bir tane örnek yapayım, onun üzerinden diğerlerini de uygulamak isterseniz uygularsınız.

İşlemleriniz de videoyu düzgün izlemiyorsunuz. Acele ediyorsunuz ve atlıyorsunuz bazı konuları.

gruplarda aşağıdaki gibi ranks metni girmezseniz bırakın resimli rankı normal rankı bile göremezsiniz. Hatanız bu.

ranks.png

İşlemleriniz de videoyu düzgün izlemiyorsunuz. Acele ediyorsunuz ve atlıyorsunuz bazı konuları.

gruplarda aşağıdaki gibi ranks metni girmezseniz bırakın resimli rankı normal rankı bile göremezsiniz. Hatanız bu.

Ekli dosyayı görüntüle 13372
Hocam rank resminin üstündeki o mavi çizgiyi nasıl kaldırabilirim bir de profil linkimizde rank resmi çok garip görünüyor

İşte o da sizin css bilginize kalıyor. Rank ölçümlerine dikkat edeceksiniz. büyük rank kullanmayın ölçü çok önemli bu konularda. Ben dediğiniz gibi görünmüyor dediğiniz alanı girerek görünür hale getirdim. ;)

Pnh resimin Html link kodunu al Guruplara gir .. exra lesde ne işin var

Kullanıcı Rank metni yerine png resiminin html linki gireceksin.. ben burda 2 ay sordum herkes bana css diyip durdu anlamazlar..
sen dediğimi yap .. diger sorunlar olacaktır yönetici yazısı veya banner altında kalacaktır gurup ayarlarındaki png rank verecegin gurupdaki bütün ayarları kapat banner rengini hiç yap yani boş seçimi. yap.. rank istifini kapat yönetici olarak gösteri kapat .. standart başlıkları kapat ..
rank metni alanına pnk resim linkini koy ama htlm olarak

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.