Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Pm kutusuna kota koyma?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
kullanıcıların ozel mesaj kullanımını bir sekılde sınırlandırmak ıstıyorum bunu nasıl yapabılırım?

öyle diyorda bendeki mantık öyle çalışmıyor.. denedim :D 20 mesaj attım 21 ince mesajda dm kotası sınırlı uyarısı verdi bana

hocam ozaman eklentisi ekleyin o eklentide dm kotası mevcut

Eklenti özellikleri
DM Oluşturmak için en az mesaj sayısı
DM Yanıt vermesi için gerekli min. mesaj
DM görüntülemek için min. mesaj sayısı
DM Kotası

yalnız garip olan su o eklentı calısmıyor eklentıyı sıldım En fazla konuşma alıcı sayısı 3 yapmama rağmen xenforo nun kendı dm sıstemıde calısmıyor 4-5-6 diye gidiyor. normalde kısısel konusma mesajı ayarlarından sınır koydugum zaman hata uyarı vermesı lazım :/

bende öyle bir sorun çıkarmadığı için birşey diyemiycem.. iki sitede bunu kullandım ben.. çalışmasaydı buraya zamanında dönerdim takip ederim genelde sorunlu olanları.. birşey diyecemiycek .. eklenti konusu içinde bir arkadaşda sizin gibi şikayetlenmiş.. anlamadım doğrusu.. etiket gelince bir çözüm bulur diye düşünüyorum

Eklentinin versiyonu eski ne yazık ki. Bu neden ile sorunlar olabilir. Güncel versiyonu da ücretli olarak satılıyor artık.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.