Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Pm kutusuna kota koyma?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
kullanıcıların ozel mesaj kullanımını bir sekılde sınırlandırmak ıstıyorum bunu nasıl yapabılırım?

Hocam gurup izinlerinde dm ayarları var bir gözden geçirmenizi tavsiye ederim.. ordan koya koyabiliyorsunuz

var hocam 1 dk izin verirseniz resim ile göstereyim

alımı sınırlama varmış ayarlardan .. tamam haklısınız buyrun bu sizin işinizi görecektir bendede bu eklenti yüklüymüş. ben var olan sistem üzerinden konuştum meger eklentiymiş bendekide kusura bakmayın..

alımı sınırlama varmış ayarlardan .. tamam haklısınız buyrun bu sizin işinizi görecektir bendede bu eklenti yüklüymüş. ben var olan sistem üzerinden konuştum meger eklentiymiş bendekide kusura bakmayın..

en alttakı dm kotası benım ısımı gorur sanırım, tsk ederım.

normal var olan sistemde dm kıstılama ayarı var beli bir sayı koyabişliyorsunuz ama alım dm si olarak geçiyor gönderim dm si olarak degil.. bu eklentide belli bir mesaj sınırında dm kullanma özelliği veriyor.. yani bende mevcut kısıtlama alımı kısıtladıgım zaman yani mesela şöyle söylüyeyim..
üyelerler kullanıcı gurubundan dm alımı limitini 20 yaptıgım zaman 20 den fazlası gelmiyor kutularına 20 yani aslında farketmiyor 20 mesaj gönderen 20 mesaj almış oluyor buda kısıtmala yönetimi yani mantıgı bu anlatabildiysem.

normal var olan sistemde dm kıstılama ayarı var beli bir sayı koyabişliyorsunuz ama alım dm si olarak geçiyor gönderim dm si olarak degil.. bu eklentide belli bir mesaj sınırında dm kullanma özelliği veriyor.. yani bende mevcut kısıtlama alımı kısıtladıgım zaman yani mesela şöyle söylüyeyim..
üyelerler kullanıcı gurubundan dm alımı limitini 20 yaptıgım zaman 20 den fazlası gelmiyor kutularına 20 yani aslında farketmiyor 20 mesaj gönderen 20 mesaj almış oluyor buda kısıtmala yönetimi yani mantıgı bu anlatabildiysem.

x uye grubu x kadar dm alabılsın ya da gonderebılsın. benım aradıgım bu.

tamam o ayar kullanıcı gurublarında var ama mantıgı tek ayarda yapılmış mesela şu resime bakın burası ilgili yer

1604671648766.png

en fazla 20 dm alabilir diyor .. aynı zamanda bu 20 dm atma sınırıda koymuş oluyor denedim yani tek ayarda ikiside bir çalışıyor .. alım ile gönderimi ayrı ayrı sınırlamıyor

en fazla 20 dm alabilir demıyor en fazla 20 kısıden dm alabılır dıyor. DM ALICI SAYISI. dm sayısı değil.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.