Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Paywant Ödeme Modülü

XF 2.2 Eklenti Paywant Ödeme Modülü v1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Paywant kullanıcı adlı kişi Paywant Ödeme Modülü Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

v1.0.1

Güncellemenin devamını inceleyin...
Bu hatalar tekrar çıkmaya başladı. Kontrol edermisiniz?
1634671160552.png

kodlar
Kod:
ErrorException: [E_WARNING] Creating default object from empty value payment_callback.php:34
Tarafından: Bilinmeyen hesap 19 Eki 2021 19:02'de
Yığın izleme
#0 payment_callback.php(34): XF::handlePhpError(2, '[E_WARNING] Cre...', '/home/htsumer/p...', 34, Array)
#1 {main}
Durum isteği
array(4) {
  ["url"] => string(47) "/forum/payment_callback.php?_xfProvider=paywant"
  ["referrer"] => bool(false)
  ["_GET"] => array(1) {
    ["_xfProvider"] => string(7) "paywant"
  }
  ["_POST"] => array(0) {
  }
}

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu hatalar tekrar çıkmaya başladı. Kontrol edermisiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 17930

kodlar
Kod:
ErrorException: [E_WARNING] Creating default object from empty value payment_callback.php:34
Yığın izleme
#0 payment_callback.php(34): XF::handlePhpError(2, '[E_WARNING] Cre...', '/home/htsumer/p...', 34, Array)
#1 {main}
Durum isteği
array(4) {
  ["url"] => string(47) "/forum/payment_callback.php?_xfProvider=paywant"
  ["referrer"] => bool(false)
  ["_GET"] => array(1) {
    ["_xfProvider"] => string(7) "paywant"
  }
  ["_POST"] => array(0) {
  }
}

Merhaba, callback adresinizi GET isteğiyle biri ziyaret etmiş olabilir. Dikkate almayınız önemsizdir, callback için POST var mı yok mu diye kontrol ekleyeceğiz.

Anladım hocam ordaki htsumer benim nickim. Sanırım denemelerde oluştu.. Ama o kullanıcı adım joker admin niteliğinde ve hiç kullanmıyorum..

payment_initiate_paywant şablonunu geri al demiştim acaba ilk versiyondaki şablonmu yüklendi. Ama 2. versiyonu kurarken kaldırmıştım. Veritabanında kalmış olabilirde mi eskiyi yükledi

Anladım hocam ordaki htsumer benim nickim. Sanırım denemelerde oluştu.. Ama o kullanıcı adım joker admin niteliğinde ve hiç kullanmıyorum..
Hata içerisinde yazan "htsumer" klasör ile ilgili, kullanıcı adınız burada yer almaz, Callback'i tekrar manual ziyaret ederseniz yine aynı log oluşacaktır.

Yeniden oluştur desen sorun çıkarmı?

Şu anki payment_initiate_paywant şablona ait kodlar:

PHP:
<xf:css src="payment_initiate.less" />
<xf:title>{{ phrase('paywant_confirm_payment_details') }}</xf:title>
<xf:if is="$paywant.status">
    <form action="{$paywant.message}" class="block block--paymentInitiate" method="GET">
        <div class="block-container">
            <div class="block-body">
                <xf:formrow controlid="element">
                    <div class="formRow-explain">{{ phrase('payments_processed_securely_by_x', {'link': 'https://www.paywant.com/', 'provider': 'Paywant'}) }}</div>
                </xf:formrow>
                <hr class="formRowSep" />
                <xf:formrow label="" rowtype="button">
                    <xf:button type="submit" icon="payment">
                        {{ phrase('pay_x', {'cost': $purchase.cost|currency($purchase.currency)}) }}
                    </xf:button>
                </xf:formrow>
            </div>
        </div>
    </form>
<xf:else />
    {$paywant.message}
</xf:if>

Kod:
19 Ekim saat 19:02'de üyelerimizden bu isteği gerçekleştiren olmamış gibi..

1634674509151.png

süresi dolan premıum uye bir cron ıslemı gibi tekrar normal uye statusune kendısı dönuyor mu? otomatık olarak ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.