Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Neden cloudflare kullanan yok?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Neden forum sitelerınde cloudflare kullanan yok dıkkatımı cektı acıkcası, hem guvenlık spam hemde sunucu yukunu azaltma acısından ucretsiz bir fırsat gibi dururken tercih eden yok pek kafama takıldı acıkcası.

sunucuya l7 koruması :D
oda söyle tatlım sunucumuz için l4 gelicek ayrı bir paneleden de l7 katarım olucak 3 tane korumayı geçebilmek için bişeyler yapmanız lazım ama bu kadarına gücünüz yetmez ama bizi indiremediğiniz için kativite olarak kumda oynayabilirsiniz

oda söyle tatlım sunucumuz için l4 gelicek ayrı bir paneleden de l7 katarım olucak 3 tane korumayı geçebilmek için bişeyler yapmanız lazım ama bu kadarına gücünüz yetmez ama bizi indiremediğiniz için kativite olarak kumda oynayabilirsiniz
l4 ile l7inin bağlantısı ne ? layer4 sunucu saldırılarını korur. layer7 ise web sitesini ama ben sunucuda l7 koruması hiç görmedim

l4 ile l7inin bağlantısı ne ? layer4 sunucu saldırılarını korur. layer7 ise web sitesini ama ben sunucuda l7 koruması hiç görmedim
işte orasıda bize kalsın tatlım siz deneyin belki indirirsiniz albatcım sende ne eziksin siten olsa proxy kiralayıpp ddos yağmuru ile 5. boyuta yollarım

Konuyu gereksiz uzatmayalım arkadaşlar. Gen.tr için açıklama yı yapmıştım daha önce bizim yapımız otomasyon cf açılana kadar down olabiliriz ama sonra sanmıyorum. İsteyen istediği saatte deneyebilir.

Konuyu gereksiz uzatmayalım arkadaşlar. Gen.tr için açıklama yı yapmıştım daha önce bizim yapımız otomasyon cf açılana kadar down olabiliriz ama sonra sanmıyorum. İsteyen istediği saatte deneyebilir.
hocam 2 saaten beri anlatmaya çalışıyorum ama anlamakta direniyorlar

Ah benim abidin kardeşim o hayal evreninden çık 10. söyleyişim madem cf her şeyi tutuyor lütfen sadece cf koy o sitene.
canım gücün yetmez diyorum hadi geçsen sunucuya bile hasar veremezsin anca alexa trafik arttırırsın gpu ram çok fazla sunucuyu dar boğaz bile yapamazsın uzatmadan susu artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.