Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Neden cloudflare kullanan yok?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Neden forum sitelerınde cloudflare kullanan yok dıkkatımı cektı acıkcası, hem guvenlık spam hemde sunucu yukunu azaltma acısından ucretsiz bir fırsat gibi dururken tercih eden yok pek kafama takıldı acıkcası.

sitelerimi kısmında farklı forumlar gördüm şaşırdım koruma sağlamanız önemli değil kendinizi korumanız önemli
HAHAHAHAHAHAHAH VALLA GÜLECEĞİM YOKTU. "Kendinizi korumanız önemli" diyen adam kendi sitesini başkasının koruması altında barındırıyor o korumanın arkasından millete laf yetiştiriyor. şu kadar adamsan şu kadar şerefin varsa çık o armordan git cf ile koru siteni bak bakalım açtırıyorum o siteni balon adam ?

HAHAHAHAHAHAHAH VALLA GÜLECEĞİM YOKTU. "Kendinizi korumanız önemli" diyen adam kendi sitesini başkasının koruması altında barındırıyor o korumanın arkasından millete laf yetiştiriyor. şu kadar adamsan şu kadar şerefin varsa çık o armordan git cf ile koru siteni bak bakalım açtırıyorum o siteni balon adam ?
canım elinden bişey gelmiyor yapamıyorsun sus köşende bekle cloud flare kullansam bile beni düşüremezsin çünkü tatlım sunucumun 2 hafta sonra gelecek olan sunucunun l4 l7 ayrı bir koruması var kendini rezil etmeden şurdan çıkabilirsin git botnet falan kirala belki indirirsin

canım elinden bişey gelmiyor yapamıyorsun sus köşende bekle cloud flare kullansam bile beni düşüremezsin çünkü tatlım sunucumun 2 hafta sonra gelecek olan sunucunun l4 l7 ayrı bir koruması var kendini rezil etmeden şurdan çıkabilirsin git botnet falan kirala belki indirirsin
sunucuya l7 koruması :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.