Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü konu içerinde resimler link halinde çıkıyor.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü konu içerinde resimler link halinde çıkıyor.

Sonunda hallettim...

1716556733725.png

nasıl yaptığımı anlatayım. öncelikle yüklenebilen resimler ile bendeki fotoğrafların özelliklerini araştırdım. benim fotoğrafımın boyutları çok yüksek olduğundan (mb cinsinden değil. boyut olarak fotoğraflardan bakınız...) önce onları düzenledim. ardından yükledim ve sonuç harika...
1716556986504.png
O fotoğrafı birde buraya ekleyin de bizde görelim şunu, burada ne yapacak bakalım :D

Sonunda hallettim...

1716556733725.png

nasıl yaptığımı anlatayım. öncelikle yüklenebilen resimler ile bendeki fotoğrafların özelliklerini araştırdım. benim fotoğrafımın boyutları çok yüksek olduğundan (mb cinsinden değil. boyut olarak fotoğraflardan bakınız...) önce onları düzenledim. ardından yükledim ve sonuç harika...
1716556986504.png

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.