Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü konu içerinde resimler link halinde çıkıyor.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü konu içerinde resimler link halinde çıkıyor.

Sonunda hallettim...

1716556733725.png

nasıl yaptığımı anlatayım. öncelikle yüklenebilen resimler ile bendeki fotoğrafların özelliklerini araştırdım. benim fotoğrafımın boyutları çok yüksek olduğundan (mb cinsinden değil. boyut olarak fotoğraflardan bakınız...) önce onları düzenledim. ardından yükledim ve sonuç harika...
1716556986504.png
ben böyle görüyorum

Ekli dosyalar

• 04459.png
    04459.png
    111.6 KB · Görüntüleme: 9
İlk verdiğim yanıt ile sizin gösterdiğiniz örnek farklı eklenmiş

Ekli dosyalar

• 5226.png
    5226.png
    14.8 KB · Görüntüleme: 9
  • 5532.png
    5532.png
    12.2 KB · Görüntüleme: 10
Ekli resimleri başka bir konudan mı alıyorsunuz?

Örnekte bulunan konuyu tekrar düzenleyin ve yeni bir resim eklemeyi deneyin bu resmide konu için iliştirin. Bakın bakalım çıkacak mı ? muhtemelen resim çıkacak.
Her ne ayar yaptı iseniz eski yüklediğiniz resimler sanırım değiştirilmiş ve bu yüzden gösterilemiyor olabilir. Tüm konularda ki resimleri tek tek yeniden düzenlemeniz gerekebilir.
Bu tür köklü değişimler yaparken özellikle konu, mesaj içeriklerine müdahale ediliyor ise ya yedekli çalışın yada olabilecekleri dikkatli araştırın derim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.