Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İşte Türkün Türke Yaptığı Yanlışlar

O forumda daha önce bulundum ama sırf bu yüzden sana yardım edeceklerini düşünmüyorum.Büyük ihtimal size ip adresini bulup savcılığa verin derler
savcılığa verecem zaten bende onun için yapcam ve hakkında maddi zarar manevi zarar danda tazminat davası açıcam maksat akıllansın bu işleri bir daha yapmasın

zaten benim scriptide çalmış buda siber suçlara kaçıyor yani adam vpn lerle kendini gizlemiş sanıyor anonymous bile kendini gizleyemiyor omu gizleyecek redhack ı nasıl patlattılar onuda patlatırlar merak etmesin

hızlandırılması içinde akrabam olan millet vekillerinede başvuruldu

Aynı sorunu yaşamıştım. Bir kişiyi mod yapmıştım, diğer gün uyandığımda konuları düzenleyip gövde gösterisi yapmış. Genelde bu kişilerin yaşı önemli değil fakat hepsi veledler. Uğraşmadığım için başına bir iş gelmedi ama Allah korusun bir daha affetmeyeceğim.

ya sıkıntı bozması öyle yapması herhangi umurumda değil gene yazarım ama zoruma giden onca emeğini senin ırkından birisi kalkıp yapması zoruna gider

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.