Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İşte Türkün Türke Yaptığı Yanlışlar

wmgerecleri

xFanatik
Kullanıcı
Kaldırılması Sıkıntı Değil Fakat Bir Türkün Havijle Hacker Olduğunu Demesi Ne Bilim Allah Yukarda Bu Ramazan Ayında Haram Zıkkım Olsun
bunu yapacağına mesaj atabilirdin

Daha demin sorun çözdük. Yazık gerçekten...

Kaldırılması Sıkıntı Değil Fakat Bir Türkün Havijle Hacker Olduğunu Demesi Ne Bilim Allah Yukarda Bu Ramazan Ayında Haram Zıkkım Olsun
bunu yapacağına mesaj atabilirdin

ek olarak Bu sitenin Sahibi Kimse AyyildizTim Ve GoldHackerTeam A İp Adresini Deşifre Edip SAvcılığa Başvurulacaktır KEndini Kurnaz Sanıyon Ama Ensende Olacam https://softmajhe.com/ bu sitenin sahibini Bilenler Bana Ulaşsın

Yönetimin buraya gelmesini istiyorum onlarla konuşmam lazım

Olay varmış duydum geldim mevzu nedir hocam ?

ya siteye forum kurduk ve adminlerimizle konularda konuşuyorduk orda şifre paylaştık burdan biride gelip giriş yapıp page ye index atmıştı bide hacker lik indexi olay kapandıda ama devlet yönünde olay kapanmicak ben bunu ayyildiztim ve goldhackertime deşifre ettirecem ve hakkında maddi manevi şikayette bulunacam maksat bir daha türke yapmasın tc vatandaşlığının konumunu bilsin hareket etsin yabancılar varken türke index atmak nedir

İnsanların açıklarını bulup kapatmak varken index basip gövde gösterisi yapmak aptallıktır Müslüman açık taratarak bulunur Gelip Kulanıcı Adımı ve şifremle sayfaya index basmakta nedir bu panele giriş zaten şifremle giriş yaptın bu mu hackerlık nedir git Ayyıldız Timden Ve Cyber Warior Sayfalarını Ziyaret edin Orda Delikanlıları Görün Referans İstiyorsan Bana Mesaj At Sana Referans Olayım

ya siteye forum kurduk ve adminlerimizle konularda konuşuyorduk orda şifre paylaştık burdan biride gelip giriş yapıp page ye index atmıştı bide hacker lik indexi olay kapandıda ama devlet yönünde olay kapanmicak ben bunu ayyildiztim ve goldhackertime deşifre ettirecem ve hakkında maddi manevi şikayette bulunacam maksat bir daha türke yapmasın tc vatandaşlığının konumunu bilsin hareket etsin yabancılar varken türke index atmak nedir
Öncelikle geçmiş olsun.Ayyıldız tim bu tür işlerle uğraşmaz.Yönetici panelinde loglar var oradan düzenleme yapılma tarihine bakın ip adresi de olacaktır.Şikayet edebilirsiniz.Bir dahakine dikkat edersiniz :)

Öncelikle geçmiş olsun.Ayyıldız tim bu tür işlerle uğraşmaz.Yönetici panelinde loglar var oradan düzenleme yapılma tarihine bakın ip adresi de olacaktır.Şikayet edebilirsiniz.Bir dahakine dikkat edersiniz :)
ayyildiztim de hatrımız vardır kardeşim :) hatır işidir

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.