Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İndex Api Script Tartışma / Anket

İndex Api Tool V2 Ücretsiz Yayınlansın Mı ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
B
Versiyonlar arasında bir kaç küçük detay bırakırsanız kimsenin gönlü kalmaz. Siz de ücretsiz versiyonu yayınlamış ve bir sonraki sürüm için istek ve ön talepleri almış olarak yola devam edersiniz diye düşünüyorum. Şimdiden başarılar dilerim.
Buda güzel bir düşünce buda ola bilir

hem v1 hem de v2'yi satın alan birisi olarak ve yazılımdan biraz anlayan birisi olarak v3 için gerekli bazı paketler bazı webhostinglerde çalışmıyor güvenlik sebebiyle. Ya da paket kurulumu yapılması engelleniyor vs. bu durumda v3 versiyonunu kullanamayacağız. ya da çalışması için vds almamız gerekecek
Html css php javasc kullanacağım icin vds ve ya ek birşeye gerek kalmayacaktır. En fazla php modülü kullanmak gerekir. En kötü ihtimalle vds ben alır web ve python şeklinde kullanıma sunar bayilik sistemi getiririm

Html css php javasc kullanacağım icin vds ve ya ek birşeye gerek kalmayacaktır. En fazla php modülü kullanmak gerekir. En kötü ihtimalle vds ben alır web ve python şeklinde kullanıma sunar bayilik sistemi getiririm
Bu olabilir aslında, seotools hizmeti veren siteler gibi. Web siteniz üzerinden işlem yaptırtabilirsiniz. Kullanıcı login olarak, linklerini güncelletebilir. Bu biraz zor olur dersen, alternatif bir yöntemde kullanılabilir.

Tek seferlik ödeme, aylık, 3aylık, 6aylık gibi paketler yapabilirsin.

Bu olabilir aslında, seotools hizmeti veren siteler gibi. Web siteniz üzerinden işlem yaptırtabilirsiniz. Kullanıcı login olarak, linklerini güncelletebilir. Bu biraz zor olur dersen, alternatif bir yöntemde kullanılabilir.

Tek seferlik ödeme, aylık, 3aylık, 6aylık gibi paketler yapabilirsin.
Evet 2 ihtimal o hocam

Benim açımdan sıkıntı yok, ben İndex ten öte senin ilgine o parayı verdim. Ne yaparsan yap helali hoş olsun kardeşim.

Valla bende ali kardeşime destek olmak için aldım. hatta sitemizde bazı problemler olduğu için hosting taşıma ve sonradan da lisanslama işlemlerine giriştiğimiz için şimdilik kullanamıyoruz. ama biliyorumki nezaman ali hocam ben apiyi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusun desem yardımcı olacaktır. o konuda içim rahat. bu yüzden ali kardeşim ne karar alırsa alsın arkasındayım. benim içinde sorun yok!

Valla bende ali kardeşime destek olmak için aldım. hatta sitemizde bazı problemler olduğu için hosting taşıma ve sonradan da lisanslama işlemlerine giriştiğimiz için şimdilik kullanamıyoruz. ama biliyorumki nezaman ali hocam ben apiyi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusun desem yardımcı olacaktır. o konuda içim rahat. bu yüzden ali kardeşim ne karar alırsa alsın arkasındayım. benim içinde sorun yok!
Çok teşekkür hocam değerli yorumun için

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.