Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İmza ayracı

alonewolf

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Konularda çıkan çok zor görünen ince bir ayraç var ben kendi ayraç png dosyamı oraya nasıl monta edebilirim?

Çok özür diliyorum. Konuyla tamamen alakasız olacakta ne forummuş be bende postbitini nasıl yapacağımı sormuştum. :)
Postbit bana ait vb 4 to xenforo2 yapmıştım. Madem bu kadar istek var yakında sizlere hemi temanın üst versiyonunu hemide postbiti stok olarak paylaşırım :)

Ben o yönden söylememiştim ordan alıntı sayısı artıyor onu belirtmek istemiştim :) Daha henüz başına oturamadım bu akşam oturup denemelerime başlayacağım. Başlamadığım için takıldığım bir yerde yok. Takılınca sorularımın devamı gelecek :)
İşlem yapılamadıysa yardımcı olayım?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.