Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İmza ayracı

alonewolf

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Konularda çıkan çok zor görünen ince bir ayraç var ben kendi ayraç png dosyamı oraya nasıl monta edebilirim?

png dosyası ile uğraşmayın belirgin değilse rengini değiştirin daha belirgin olsun. Aşağıdaki css kodunu extra.less şablonuna ekleyin. Renk hoşunuza gitmezse kendinize göre renk ekleyin.

CSS:
.message-signature {
    border-top: 1px solid #232323 !important;
}

png dosyası ile uğraşmayın belirgin değilse rengini değiştirin daha belirgin olsun. Aşağıdaki css kodunu extra.less şablonuna ekleyin. Renk hoşunuza gitmezse kendinize göre renk ekleyin.

CSS:
.message-signature {
    border-top: 1px solid #232323 !important;
}

Şekikli bişeyler var mı css ile ilgili

Nasıl şekil anlamadım.

ister dashed kullan

CSS:
.message-signature {
    border-top: 1px dashed #333333;
}

ister dotted kullan

CSS:
.message-signature {
    border-top: 1px dotted #333333;
}

İstersende double kullan

CSS:
.message-signature {
    border-top: 7px double #333333;
}

Nasıl şekil anlamadım.

ister dashed kullan

CSS:
.message-signature {
    border-top: 1px dashed #333333;
}

ister dotted kullan

CSS:
.message-signature {
    border-top: 1px dotted #333333;
}

İstersende double kullan

CSS:
.message-signature {
    border-top: 7px double #333333;
}

1540541461887.png

Kullanıcı imzası yazan yeri gördünüz değil mi ? Onun gibi yapmak istiyorum işte hatta onu koymak istiyorum oraya :)
+Ayrıca Postbit alanında ExePuan ExeCoin felan var onlardan da eklemek istiyorum kendi forumuma :)

O zaman şöyle yapın:
Görünüm ve dil seçenekleri
Tema Özellikleri
Açılınca Özel Css / Less kodu kısmına
Kod:
background-image: url("KOYMAK İSTEDİĞİNİZ RESİM");
Ekleyin eğer çıkmazsa ondan önce biraz üzerindeki Sınır Çizgisi kısmındaki renk kodlarını silip öyle deneyin.

Çok özür diliyorum. Konuyla tamamen alakasız olacakta ne forummuş be bende postbitini nasıl yapacağımı sormuştum. :)

https://xenforo.gen.tr/konular/postbiti-resimdeki-gibi-nasil-yapabilirim.2909/#post-16565

Bende size tamamen kesin çözümün cevabını vermiştim. İstediğiniz postbit o temada alacaksınız kendi temanıza entegre edeceksiniz.
Ben o yönden söylememiştim ordan alıntı sayısı artıyor onu belirtmek istemiştim :) Daha henüz başına oturamadım bu akşam oturup denemelerime başlayacağım. Başlamadığım için takıldığım bir yerde yok. Takılınca sorularımın devamı gelecek :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.