Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

H*cklendim ! Ortak Arıyorum

Teşekkür ederim hocam bilgim yok hosting firmama neden böyle oldugunu sordum zararlı kodlar enjekte edilmıs olabilecegıni söyledi çünkü durup dururken böyle olmaz 3 site birden patladı
Hocam 3 sitenide patlaması biraz şüpheli durum. Belkide firma patladı

Teşekkür ederim hocam bilgim yok hosting firmama neden böyle oldugunu sordum zararlı kodlar enjekte edilmıs olabilecegıni söyledi çünkü durup dururken böyle olmaz 3 site birden patladı
Peki yedekten yüklediniz, peki açığın hala aktif olduğunu düşünmüyor musun? yada şu anda yedek dönüşü bir sorun yaşamadıysan, son 3 günde yüklediğin eklentilerden yada yapılandırmalardan kaynaklı olabilir mi?

Peki yedekten yüklediniz, peki açığın hala aktif olduğunu düşünmüyor musun? yada şu anda yedek dönüşü bir sorun yaşamadıysan, son 3 günde yüklediğin eklentilerden yada yapılandırmalardan kaynaklı olabilir mi?
bütün güvenlik önlemlerını suan alıyorum zaten nasıl oldugunu bende bılmıyorum siteye bir girdim yok keske ss alsaydım benı bir youtube kanalına atıyodu saçma sapan seyler vardı videoda adam cmd acıyor bıseyler yazıyor vs

Hocam dediğim şey ddos saldırsı değil ki :). Bazı firmaların sunucusuna erişilip kurulu tum sitelere shel upload edildikten sonra index basmak 2x2
hocam koskoca hosting firmasımı hacklencek allah askına :) zaten hosting fırması hacklenseydı adamın gözü benım sıtede olmazdı :D o kadar bilgim yok valla shell vs vs

Hocam ara yerde bana sapladın lafı 😂

Konunun seninle alakasını anlayamadım hocam. :) Kimseyle bir problemim yok olmaz da. Sadece gereken şeyleri belirtmek istedim ama bazı arkadaşlar ısrarla herşeyi ben çok iyi biliyorum düşüncesindeler. Bu ülkeyi maalesef cehalet bitirecek. :)

R10 konusu bambaşka birşey C CL4Y
Adam satın almış vs vs. Zaten belli bir kitlesi olan platformu global çapta büyütüp akıllı ve mantıklı yatırımla istediği seviye getirdi.

Anlatmak istediğim de aslında buydu.

Uzun lafın kısası zenginin malı, züğürtün çenesini yorarmış. O yüzden kimsenin malında gözümüz yok. Allah herkese daha çok versin. Aklı başında mantıklı yapılan her yorumlara açığım.

hocam koskoca hosting firmasımı hacklencek allah askına :) zaten hosting fırması hacklenseydı adamın gözü benım sıtede olmazdı :D o kadar bilgim yok valla shell vs vs
Niye koskoca discort şirketi ve diğer şirketler hackleniyor hostingmi hacklenmiyor. Bebim bilgim varki söylüyorum hocam. Kısaca anlatayım. Bir hacker hosting firmasının sunucusuna erişim sağlıyor sonra sunucuda olan web sitelere shell enjekte ediyor o shellde pulic dosyasındaki tüm index.php index.html ve ya farklı dosyaları değiştiriyor. Yani site odaklı hack değil sunucu odaklı yapıldığından aynı anda 100 200 300 belkide daha fazla site hackleniyor. Böylece hacker eğer amacı backlink ise o sitelerden backlin alıyor değil istede show amaçlı yapmış oluyor ve ya diğer amacları için. Sizdeki örnekte yotube video yönlendirme. 3,4 İllegal ortamda faliyyetde bulundum saygılar

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.