Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Güvenlik sorunları

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Oguzhan58

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.kepstudio.online/
Sitemde böyle bir sorun ile karşılaştı nasıl çözebilirim ? , şuan siteye erişimim yok . Admin paneline zor giriyorum
İlgili site , Kep Studio SLL sertifikası mevcut , google girişi ayarlamaya çalışıyordum bir anda oldu

ddd.png

Çözüldü Güvenlik sorunları

Evet bende aynı sorunu gördüm. Yapılması gereken ilk olara xenforo dosyalarını taramak, dosyaları için bir değişikli olmuş mu bunu kontrol ettirin.
Admincp >> Araçlar >> Dosya doğrula.

Hata var yada yok, tüm dosyaları yeni ile değiştirin ve upgrade çalıştırıp xenforo güncelleyin. Kurulu eklenti kontrolü, tüm eklentileriniz güvenilir sitelerden, kişilerden indirildiğine emin olun değilseniz kaldırın.

Sunucu yöneticiniz ile iletişim kurun ve bir tama yaptırın, eğer her şey normal ise google başvuru yaparak temizlik yaptığınız bildirin bir kaç gün için kaldırılacaktır uyarı.
İlk olarak google doğrulama sistem ile bu dediklerinizi bir birine karıştırmayın. Google doğrulama yöntemi hatırladığım kadarı ile değişmişti. Her hangi bir dosya yüklemesi yok idi (en son hatırladığı) sadece domain NS kısmında txt kodunu ekleyerek doğrulama yapıla biliyorsunuz.
Kısacası ne dosyası eklediniz, nereye yüklediniz bilmiyorum. Eğer bir yüklenecek dosya var ise bu içinde sadece bir satırda bulunan bir kaç koddan ibarettir ve sadece FTP yüklenir.
Ama sizin sitenize girdiğimizde direkt olarak güvensiz site olarak sizi damgalıyor. Bunun genel, en büyük nedeni ise aldatıcı yada zararlı içeriklerdir. Zararlı içerikler ise bir şekilde virüsler ile bulaşmaktadır. Bunu temizlemenin en kolay yolunu ise zaten mesajımda anlattım.

şuanki verdiği hata, DNS hatası gibi gözüküyor. Domaininiz deki DNS'leri kontrol edermisinzi ve domain ip yazmadan cpanel,cyperpanel yada diğer panell girişlerine erişebiliyormusunuz
Evet erişebiliyorum o konuda sıkıntı yok, domain yönlendirmelerde sorun var sanırım , hiçbir ayar değiştirmemiştim ama sorunlu şuan hala uğraşıyorum kepstudio.online Domain - DNS SOR?

Eğer kısıtlanan bir domaininiz var ise tekrar açmak için bu siteden yardım alabilirsiniz ;

TIKLA GİT

Sitenin aşağı kısmında bulunan formu düzgünce doldurarak onaya gönderin eğer sitede herhangi bir sorun veya güvenlik açığı yok ise 1 gün içinde açılacaktır.

Daha sonrasında da BURADAN sitenin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.