Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Gsm Forumu

Merhaba

Gsm üzerine forum açacağım. Güncel durumu ele alırsak yapmam ve kaçınmam gerekenler nelerdir?

Değerli tecrübe ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Forum Hakkında Bilgi

Altyapı : XenFoRo 2.2.x (Lisans alacağım)
İsim : Bulundu
Alan Adı & Hosting Durum :

Alan Adı Kaydı : Google Domain​
Alan Adı Durumu : Kayıt Edilmedi​
Hosting Kayıt : Belirlenmedi​
Hosting Durumu : Alınmadı​
Projeyi şu an discord sunucusu üzerinden yönetiyorum. Reklam olmaması sebebiyle davet linkini eklemedim.

Teşekkürler.
Güncelleme :

LaDezs LaDezs hocamdan sınırsız hosting paketi ve GoDaddy'den domaini alındı ve forum kuruldu. Şu an yapım aşamasındadır.

Hayırlısıyla ilk adımı attım. Gerisini zaman gösterecek.

Forum Hakkında Bilgi

Altyapı : XenFoRo 2.2.x (Lisans alındı.)
İsim : CepKulübü - cepkulubu.com

Alan Adı Kaydı : GoDaddy​
Alan Adı Durumu : Kayıt Edildi​
Hosting Kayıt : Edildi​
Hosting Durumu : Alındı​
Tema : Satın Alındı (Yabancı)

Forumu, temayı ve birkaç eklentiyi kurup teslim eden LaDezs LaDezs hocama teşekkür ederim.

Gönlünüze sağlık.

Ayrıca fikirlerini paylaşan değerli XGT ailesine de sonsuz teşekkürler.

Hayırlı olması dileğiyle....

Güncelleme :

LaDezs LaDezs hocamdan sınırsız hosting paketi ve GoDaddy'den domaini alındı ve forum kuruldu. Şu an yapım aşamasındadır.

Hayırlısıyla ilk adımı attım. Gerisini zaman gösterecek.

Forum Hakkında Bilgi

Altyapı : XenFoRo 2.2.x (Lisans alındı.)
İsim : CepKulübü - cepkulubu.com

Alan Adı Kaydı : GoDaddy​
Alan Adı Durumu : Kayıt Edildi​
Hosting Kayıt : Edildi​
Hosting Durumu : Alındı​
Tema : Satın Alındı (Yabancı)

Forumu, temayı ve birkaç eklentiyi kurup teslim eden LaDezs LaDezs hocama teşekkür ederim.

Gönlünüze sağlık.

Ayrıca fikirlerini paylaşan değerli XGT ailesine de sonsuz teşekkürler.

Hayırlı olması dileğiyle....
hayırlı olsun daha önceki site yine gsm üzerine miydi ??

daha önceki web sitem demedinizmi benmi yanlış anladım yoksa :(
Sanırım küçük bir yanlış anlaşılma oldu 😃 Aslında, bundan önce forum açma girişimlerinde bulundum. Belki bunu dile getirmiş olabilirim. Forum, benim için bir tutku olduğu için vazgeçemiyorum. 😄 Umarım bu sefer olur. 🙂

Hayırlara vesile olması dileğimle.

Merhaba

Konuyu, futbol forumu olarak konuyu güncelliyorum.

Neden diye soracak olursanız: Son zamanlarda baktım ki bir hayli konuşuluyor, dedim ki bunun forumunu açarsam elbetteki büyük bir kitleye hitap edeceğim. Tabi artısı-eksisi olacak. Ama tutmama ihtimali bence düşük.

netr0n netr0n hocamın, [XenGenTr] Sport Style temasını ve eklentilerini satın alarak işe başlayacağım.

Üzerime düşeni yapacağım. Umarım başarabilirim.

Daha fazla bilgi almak isteyen olursa, profilimde discord sunucusunun linki bulunmaktadır.

Teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.