Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Google search console sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Apyazılım

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.teknokesif.com.tr/
Merhaba arkadaşlar balşıkta belirtiğim gibi google search console sitemap.php 5 gündür okumuyor nedeni nedir acaba. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Çözüldü Google search console sorunu

Hocam her konu açtıkdan sonra manule güncelliyorum sitemap'ı . Ve onlarda aktif durumda
Sistemi bu kadar sık boğaz etmeyin. 40 tane mesajı olan sıfır bir siteden ne bekliyorsunuz anlayamıyorum. Aceleci davranmayan oluruna bırakın. Birkaç ay sonra durum iyileşmezse o zaman çözüm arayın.

[OzzModz] SEO & Index Tools, Ayrıca yayından kaldırılmış bir eklentiyi neden kullanıyorsunuz? Belki de bu eklenti sorun yapıyor olabilir.
Hocam her konu açtıkdan sonra manule güncelliyorum sitemap'ı . Ve onlarda aktif durumda
Sistemi bu kadar sık boğaz etmeyin. 40 tane mesajı olan sıfır bir siteden ne bekliyorsunuz anlayamıyorum. Aceleci davranmayan oluruna bırakın. Birkaç ay sonra durum iyileşmezse o zaman çözüm arayın.

[OzzModz] SEO & Index Tools, Ayrıca yayından kaldırılmış bir eklentiyi neden kullanıyorsunuz? Belki de bu eklenti sorun yapıyor olabilir.

Çözüm

Tamamdır hocam

Benim forum okumuyor, ancak her yazdığım içerik günlük google indexleniyor. Url denetlemesine kontrol edin ve tarama sıklığını yenileyin.

Herkes bu konuda aceleci benim sitem 6 ay sonra seo olarak oturdu. kurcaladıkça googlede geriye düşüyor siteler. Ben 6 ay dokunmadım olabildiğince üste çıktı. Bir kurcaladım şimdi nerdeyse site yok. Bu işlerde sabırlı olmak gerekli.

Herkes bu konuda aceleci benim sitem 6 ay sonra seo olarak oturdu. kurcaladıkça googlede geriye düşüyor siteler. Ben 6 ay dokunmadım olabildiğince üste çıktı. Bir kurcaladım şimdi nerdeyse site yok. Bu işlerde sabırlı olmak gerekli.
Artık saldım 1 ay full konu giricem

Ben günlük 3 konu paylaşıyorum geceleri akşam url denetimi bakıyorum index alıyor bazı websitesi ip dolayıda index almıyor. Bunu fark ettim. Kurcaladıkça google geriye yolluyor. Kendi haline sal bırak küçük enişteyi sen işini yap oda işini.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.