Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Google Adsense Hakkında

Admatic adsense nin alt kuruluşu değil mi ? Bildiğim kadarıyla onlar da adsenseden iş alıyorlar. Yani adsense olan bir sitede admatic reklamları da gözükebiliyor.
Ben Test Ettim sitem üzerinde Google Adsense üzerindenmi bilmiyorum ama Google Adsense 1 kuruş verirken Admatic 1 tl veriyor.

Ben Test Ettim sitem üzerinde Google Adsense üzerindenmi bilmiyorum ama Google Adsense 1 kuruş verirken Admatic 1 tl veriyor.
Google adsense hakkında benim deneyimlediğim şey de şu oldu;

Öncelikle siteniz kurulduktan sonraki 1 seneye kadar hiçbir beklentiniz olmasın. Öncelikle google sitenizde saçma sapan reklamlar göstererek sitenizi değerlendirmeye çalışıyor. Sonra 1 yıldan sonra sitenizdeki reklamlara tıklayan kişilerin kalitesine bakarak sitenizin değerini belirliyor ve daha kaliteli reklamlar çıkarmaya başlıyor.

Burada önemli olan sitenin hangi alana yönelik olduğu kullanıcı kitlesi ve dediğim gibi tıklamaların akıbeti tıklayanlar alışveriş yapıyor mu yoksa hemen kapatıp çıkıyor mu gibi...

Arkadaşlar konumuz Google :) başına böyle durum gelen varmı?
Admatic Üyeliğim var site vs doğrulama işlemleri hepsi hazır 2019dan bu yana ama Google Adsense kullanmayı tercih ediyorum nedense.

Admatic kült bir siteniz var ise size özel oranlar vereceği için mantıklı olabilir aksi taktirde adsense ile yarışamaz. Soruna gelecek olursak bence kullanıcı kalitesi geri dönüşüm alamadığı için siliyor olabilir bunu burada kimse bilemez ancak tahmin üretebiliriz.

Admatic kült bir siteniz var ise size özel oranlar vereceği için mantıklı olabilir aksi taktirde adsense ile yarışamaz. Soruna gelecek olursak bence kullanıcı kalitesi geri dönüşüm alamadığı için siliyor olabilir bunu burada kimse bilemez ancak tahmin üretebiliriz.
Kült derken hocam? Ne anlama geliyor 🤔
Web sitem TekBilgin - Blog ve TekBilgin - Forum

Bu google adsense benimle dalga grciyor tıklama 1 yada 2 bile olsa yine siliyor. bu durumu nereden raporlayabiliriz.
Screenshot_20240228_212743_Chrome.png

Sol navigasyon da bulunan "Geri bildirim" butonunu kullanabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.