Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Google Adsense Hakkında

cannvrz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar kolay gelsin yaklaşık bir haftadır google adsense hakkında bi sıkıntım var. Konuya girmeden şunu söylemek isterim, politika ihlali vs yok ban vs de yok google konusunda.
Sorun şu Adsense tıklamaları oluyor 20-30 işte miktar genelde bu tıklamalarda 100-150 tl bandında oluyor. Tıklamalar KKTC den oluyor ve google adsense bunları siliyor. Yani işin özeti neden Google Adsense tıklamaları siliyor daha öncede oluyordu o konumdan tıklama silinmiyordu. Yaklaşık 7-8 aydır o konumdan reklam tıklaması alıyorum ama son bir haftadır siliniyor. Nedeni ne olabilir?
ayrıca şu google adsense ana sayfada çıkan 1 şubat tarihli duyuru daki gereklilikleri yapmama ragmen halen duyuru orada duruyor nedeni nedir?
Şimdiden teşekkür ederim ...

reklam yerlerini değiştirin yeniden düzenleme yapın

Yine kafayı yedi bu Adsense. Tıklama ve Geliri kendiliğinden siliyor.

Tüm Reklam Yerlerine Ayrı Ayrı Kod aldım, Otomatik Reklamı Kapattım yine 2 gündür böyle kafasına göre takılıyor

Arkadaşlar sektör çok önemli ve ziyaret edenlerin lokasyonu tabiki. Hızlıca olabildiğince TR sitelerinizden uzaklaşın. 4 yılda gençleştim ben buda benimki :)

1.png

Valla hocam doğru diyorsunuz aslında. Fakat İngilizce makale ekleyebilirim fakat, Adsense Doğrulama vs Türkiye 10yillik hesap neredeyse. Bunu Yurt dışı hesap yapmak mümkün mü muhtemelen lokalasyon değiştirince pin gönderecek ki yurt dışında pek tanıdığım yok. Hadi onu bulduk diyelim. Para hesabi Türkiye bankası olacak 🙂

Neyse bizim bu Google Adsense neden böyle yapıyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.