Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı Forum şifrelerimi paylaştım ve sonucu, kandırıldım!

ben sizin pc ye attim sildim sizin yükleyip yüklemediginiz ne maglup ?

ben sizin pc attim siz oradan alip dizine atmiş olmayasaniz ? ben gormedim birşey ama sizin ftp birşey atmadim ben

Siz FTP bu dosyaya bu arkadaşın yüklediğini doğrulaya bilirmisiniz ? Gözünün önünde yaptım diyor tüm işlemleri.
tabıkı dogrularım oyle bırsey olmasa zaten neden bunu burada soyleme geregı duyayım kı. team' ile baglandı ve dosyayı ındırdı yandexten ve masaustune attı attıktan bu dosyayı yukledı panele sonra ındırdıgı dosya masaustundeydı onu sıldı ve cop kutusundan da kaldırdı. sonra sorunu cozemedık eyw dedık gorusuruz dedık cıktı yemek yıyecegımı soyledım kapattım team'ı . sonra dedım ya bu panele bı dosya attı neymıs acaba deyıp php panelden dosya adını arattım buldum ama yolunu hatırlamıyorum ındırdım dosyayı ve suphelendıgım ıcın @etiket 'e yazdım o da bızım boyle bır dosyamız yok dedı daha sonra dosyayı tarattım ve sonuc yukarda kı gıbı dolu dolu vıruslu bır dosya :)

ben sizin pc ye attim sildim sizin yükleyip yüklemediginiz ne maglup ?
ha sen birde red ediyorsun çok guzel :) ıp adreslerın mevcut konuyu hukuksal boyutta dusunmenı onerıyorum sana. dosyayı panele atıp ındırıp sıldım demek ? neyse sana guzel bır dosya hazırlayım ben avukatıma teslım edeyım.

kardeşim ben senin ftp ne atmadim birşeyinede dokunmadım amacım yardım etmekdi sen beni neyle itam ediyorsun anlamiyorum ben sana neden zarar vereyim

buyur et kardeşim sorun degil buyur et şuraya bak iyilik yapalim dedik düşdügümüz şu hale bak neyse kardeşim buyur et Allah razi olsun

kardeşim bak ne demişim istemişim sende vermedin verseydin sende suclu olurdun ama vermedin ben istemiş olabilirim parasinida sana veririm demişim

hala utanmadan konuşmaya devam edecek misin ? iyi niyetimi suistimal ederek attığın dosyanın içeriğini siber güvenlik uzmanı bir arkadaşa attım tamamen veri çekme amaçlı virüs olduğunu söyledi. hala neden devam ediyorsun ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.