Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Footer Kısmında Yanıp Sönen Kullanıcı Adı

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkese Selamlar ;

Küçük bir sorun tespit ettim fakat ne yapsam sorunu halledemedim. Sorunu çözebilmek için eklenti kaynaklıdır diye düşündüm tüm eklentileri kaldırdım, Extra.less şablonunu boşalttım ama değişen bir şey olmadı.

Kullanıcı gruplarında Kullanıcı adı css kısmını düzenlediğim zaman yani kullanıcı adı css kısmına örneğin color: red; eklediğim zaman aşağıda ki resim de görülen kısım da isim yanıp sönüyor. Bunu nasıl düzeltirim. Bu olay sadece resimde ki kısımda mevcut şu ana kadar gördüğüme göre. Kullanıcı adına css eklemediğim zaman zaten sorun yok. Bu durum master temamda' da aynı.

Screenshot_1.png

Sorunlu adam hasannakyuz hasannakyuz :D 3 senedir bitmedi şu sorunların sana bir daha XGT ürünü satmayacağız gerekli mercilerle görüşüyorum. :D Xenforo sana fazla vbulletine geri dön:D

Sorunu tetikleyen media slider eklentisinin slideri. Slider kaydığı an sayfadaki renkli olan alanlara etki ediyor, yani sadece kullanıcı adına değil. Sanki anlık text-shadow ekliyor gibi. Tuhaf bi sorun. :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.