Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Footer Kısmında Yanıp Sönen Kullanıcı Adı

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkese Selamlar ;

Küçük bir sorun tespit ettim fakat ne yapsam sorunu halledemedim. Sorunu çözebilmek için eklenti kaynaklıdır diye düşündüm tüm eklentileri kaldırdım, Extra.less şablonunu boşalttım ama değişen bir şey olmadı.

Kullanıcı gruplarında Kullanıcı adı css kısmını düzenlediğim zaman yani kullanıcı adı css kısmına örneğin color: red; eklediğim zaman aşağıda ki resim de görülen kısım da isim yanıp sönüyor. Bunu nasıl düzeltirim. Bu olay sadece resimde ki kısımda mevcut şu ana kadar gördüğüme göre. Kullanıcı adına css eklemediğim zaman zaten sorun yok. Bu durum master temamda' da aynı.

Screenshot_1.png

Bu sorunu oluşturan seçenek tam olarak bu.

Screenshot_1.png

Widgeti tamamen kaldırmadan otomatik oynat seçeneği devre dışı bırakıldığında sorun düzeliyor. Bu XF Media Galeri eklentisinden kaynaklı bir hata sanırım.

pc'den bakıyorum bende bir sorun göremedim..
bu arada siteniz naif zarif g eldi güzelmiş.. bol hitler dilerim

chrome o tür hatayı veriyor mesela css ile editlediğim bir temam mavi yazılı :D diger tarayıcılarda normal.. yeniden chrome indirip baktım görüntü düzeldi.. anladım sorun yoksa sorun yoktur :D bu arada bende balık tutma hobisinden yana biraz hevesliyim sitenize kayıt olucam sonra iyi günler :)

chrome o tür hatayı veriyor mesela css ile editlediğim bir temam mavi yazılı :D diger tarayıcılarda normal.. yeniden chrome indirip baktım görüntü düzeldi.. anladım sorun yoksa sorun yoktur :D bu arada bende balık tutma hobisinden yana biraz hevesliyim sitenize kayıt olucam sonra iyi günler :)
Huzuru bulmaya yakınsın o zaman hocam. :D

Evet media galeri eklentisine ait widget seçeneklerinden otomatik oynat bu sorunu tetikliyor ama eklenti de mi sorun war yoksa onu başka bir şey mi tetikliyor. Aslında üzerinde durulacak bir şey değil ama hatalı şeylere karşı hiç tahammülüm yok :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.