Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? FontAwesome - Aktif olunca bazı iconlar gidiyor

vevampire

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar,

FontAwesome ekleyince bazı iconları kaybediyorum. Bunun önüne nasıl geçebilirim? Hepsini teker teker değiştirmek ölüm gibi geliyor.

Rank'ta ki iconları eklemek için bunları yapmam söyleniyordu? Şuanda ne yapmam gerekiyor bir fikriniz var mı? Bu kodu çıkarınca rankda ki iconlarım çalışmıyor.

Az önce söylediğimde oyduki o rankta kullandığınız kod nasıl yazarmısınız buraya üstteki attığım bağlantıdanmı aldınız ?

Kod:
.admin_rank {
    background-color: #2e3192;
    border: 1px solid #2e3192;
    border-radius: 3px !important;
    box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -webkit-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -moz-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -o-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    color: #ffffff !important;
    display: inline-block;
    font-size: 12px;
    font-weight: bold;
    line-height: 18px;
    padding: 0px 4px;
    vertical-align: middle;

}

.admin_rank:before {
    content: "\f531";
    font-family: "FontAwesome";
    margin-right: 5px;
    font-weight: normal;
    font-size: 100%;
}
Az önceki linkten değil şuanda tam olarak aldığım linki hatırlamıyorum fakat bu şekilde iconlar ekliyorum. .admin_rank:before kısmından sonraki content'den belirliyordum iconları.

CSS:
.admin_rank:before{
   .m-faBase();
   .m-faContent("\f505");
    margin-right: 5px;
    font-weight: normal;
    font-size: 100%;
}
alttaki kodunuzu birde şöyle değiştirip denesek ?

işte demekki attığınız ikonlar ve kodlar eski veya desteklenmiyor :) Font Awesome eklemek istediğiniz ikonları buradan aratın.

Çok teşekkürler fakat bir sorum daha var. İstediğim iconları nasıl ekleyeceğim? Örneğin fa-healt iconunu eklemek istiyorum.

ilk olarak örnek heart arattınız ve size sonuçlar verdi girdiniz ikon olarak hem unicode kullana bilirsiniz (az önce üstte attığım \f505) hemde <i class="fas fa-heart"></i> şöyle veya fas fa-heart böyle kullanabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.