Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? FontAwesome - Aktif olunca bazı iconlar gidiyor

vevampire

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar,

FontAwesome ekleyince bazı iconları kaybediyorum. Bunun önüne nasıl geçebilirim? Hepsini teker teker değiştirmek ölüm gibi geliyor.

Tam olarak demek istediğinizi resimli olarak veya tam açıklayıcı bir şekilde belirtebilirmisiniz fontawesome cdn bağlantısımı atıyorsunuz page_containere ondan sonra sorun oluyor yoksa ?

Merhabalar,

FontAwesome ekleyince bazı iconları kaybediyorum. Bunun önüne nasıl geçebilirim? Hepsini teker teker değiştirmek ölüm gibi geliyor.
Merhaba,

Fontawesome iconlarının versiyonları bulunmaktadır. Versiyona uygun iconlar bulmanız gerekmektedir.

PAGE_CONTAİNER dosyasına attıktan sonra xenforoya ve yahut temaya ait çoğu iconlar gözükmüyor. Almış olduğum CDN bağlantısı kit.fontawesome şeklinde devam ediyordu. Fotoğraf olarak göstereyim;

Screenshot_20200602_172903.png

Merhaba,

Fontawesome iconlarının versiyonları bulunmaktadır. Versiyona uygun iconlar bulmanız gerekmektedir.
Benim eklediğim iconlarda bir problem yok fakat normal iconlarımda hatalar mevcut. Bunları çözmem gerekiyor fakat hepsini teker teker değiştirmek açıkcası zaman kaybı olarak düşünüyorum. Kısa bir çözüm yolu olmalı.

cdn atmanıza gerek yok ki xenforo kendisi fontawesome destekliyor...xenforo 2.1 sürümü fontawesome 4 ü bildiğim kadarıyla desteklemiyor sizin ikonlar hangi sürüme uyumlu peki ? tam olarak örn ana sayfa attığınız ikon kodunu paylaşırmısınız ?

gerek yok bu kite yanlış görmüyorsamda v4'kiti bu.. ilave olarak eklemek istediğiniz ikonları Font Awesome buradan ekliyormusunuz ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.