Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Eklentiyi kurarken problem çıktı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ŞükrüErk

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
IMG_20220125_235700.jpg

Merhaba Hocalarım Bu Eklentiyi Nasıl Silebilirim Şimdi hata çıkmasından tırsıyorumda

Eklentiyi tam kuruyordum böyle oldu

Çözüldü Eklentiyi kurarken problem çıktı

ŞükrüErk ŞükrüErk dostum selamlar, konuyu inceledim belki birisi vermiştir çözümü diye fakat kimse söylememiş.
Lütfen aşağıda yazdığım işlemleri uygulayınız.

Aşağıdaki sorgu XenForo'da bir eklenti yüklediğiniz de ve bekleyen bir eylem uyarısı aldığınız da eklentiye ait bu sorundan kurtulmak için çalıştırmanız gereken sorgudur. Aşağıdaki bu sorguyu çalıştırıp, karşınıza gelen sütunları silmeniz gerekiyor.

Phpmyadmin giriniz, kendi VERİTABANINIZA tıklayınız sonra SQL butonuna basınız. aşağıdaki kodu yazıp GİT butonuna basınız. Sonra siliniz.

SQL:
SELECT addon_id
FROM xf_addon
WHERE is_processing = 1

Ekli dosyayı görüntüle 18924

Lütfen yapamazsanız, buradan adminleri etiketleyerek yardımcı olmalarını isteyiniz. Forum...
senden giriş ister 2 dakikada hallederdimde yasak burda o işler sen biraz sabret yetkili bi abi gelsin..
Hocam böyle bir mevzu başıma gelmişti bu yüzden forumun yedegini almıştım bu işe girmeden şuan elimde eklentiyi kurmadan önceki yedek var fakat elime yüzüme bulastirabilirim en iyisi yetkili gelsin ?

Hocam böyle bir mevzu başıma gelmişti bu yüzden forumun yedegini almıştım bu işe girmeden şuan elimde eklentiyi kurmadan önceki yedek var fakat elime yüzüme bulastirabilirim en iyisi yetkili gelsin ?
yok yok yedekleri geri yükleyecek bir durum yok çok basit işlemi var.. yetkili biri gelsin anlık halleder.. o ilk kurduğun eklentinin eksik dosyaları var yapılması gereken eylemleri o o yüzden bekletiyor.. benim verdiğim eklenti upload içindeki dosyaları ana dizine atman gerekiyordu.. neyse tamam bekle sen burda %100 arkadaşlar veya yetkili abiler halledecektir .. kimseye giriş şifre verme yetkililierden başka

yok yok yedekleri geri yükleyecek bir durum yok çok basit işlemi var.. yetkili biri gelsin anlık halleder.. o ilk kurduğun eklentinin eksik dosyaları var yapılması gereken eylemleri o o yüzden bekletiyor.. benim verdiğim eklenti upload içindeki dosyaları ana dizine atman gerekiyordu.. neyse tamam bekle sen burda %100 arkadaşlar veya yetkili abiler halledecektir .. kimseye giriş şifre verme yetkililierden başka
Eyw kolay gelsin

ekte eklediğim eklentiyi kur sonra senin şu sorunlu eklentiyi sen direk panelden kaldır.. kaldırırken tiklemen istenecek o tiki işaretle ftp'den direk tüm dosyaları silecektir
benim daha önce yüklediğim lakin bozuk yüklenen şuanda da kalıntı veritabanında olsun tabloları var sanırsam arada sırada hata veriyor andrew mod panel diye kaldırmama rağmen yüklü olarak gözüküyor bu eklenti ile tamamen kalıcı olarak kalıntı kalmadan siler mi ?

ŞükrüErk ŞükrüErk dostum selamlar, konuyu inceledim belki birisi vermiştir çözümü diye fakat kimse söylememiş.

Aşağıdaki sorgu XenForo'da bir eklenti yüklediğiniz de ve bekleyen bir eylem uyarısı aldığınız da eklentiye ait bu sorundan kurtulmak için çalıştırmanız gereken sorgudur. Aşağıdaki bu sorguyu çalıştırıp, karşınıza gelen sütunları silmeniz gerekiyor.

Phpmyadmin giriniz, kendi VERİTABANINIZA tıklayınız sonra SQL butonuna basınız. aşağıdaki kodu yazıp GİT butonuna basınız. Sonra siliniz.

SQL:
SELECT addon_id
FROM xf_addon
WHERE is_processing = 1

1643150324450.png

Lütfen yapamazsanız, buradan adminleri etiketleyerek yardımcı olmalarını isteyiniz. Forum kuralları gereğince ve güvenliğiniz açısından yardımcı olamam.
Umarım sorununuz kısa sürede çözülür.

benim daha önce yüklediğim lakin bozuk yüklenen şuanda da kalıntı veritabanında olsun tabloları var sanırsam arada sırada hata veriyor andrew mod panel diye kaldırmama rağmen yüklü olarak gözüküyor bu eklenti ile tamamen kalıcı olarak kalıntı kalmadan siler mi ?
benim verdiğim eklenti rusların yaptığı türkçesi eklenti kaldırma eklentisi ben türkçeye kendi sitelerimde çevirdim eklenti üzerinde dil dosyasına dokunmadım orjinal kalsın diye.... mantığı şu hocam... benim verdiğim eklentiyi yüklüyorsun allahın emri gibi düşün :D olmazsa olmaz.. diğer kurduğun eklentileri kaldırmak için ftp giriyorsun dosyalarını bulup siliyorsun ya hani o zahmetten kurtarıyor bu seni... eklentiyi direk kaldır diyorsun sana zaten rusça kiril diilinde bişilşer yazıyor TİK liyorsun kabul ediyorsun kaldır diyorsun kaldıracağın eklentiyi o ftp dosyalarını dahil tamamen temizliyor... buna benzer bir eklenti daha var piyasada ama o w a r e z bu sağlam olanı tavsiye ederim yani

SQL:
SELECT addon_id
FROM xf_addon
WHERE is_processing = 1

Ekli dosyayı görüntüle 18924

Lütfen yapamazsanız, buradan adminleri etiketleyerek yardımcı olmalarını isteyiniz. Forum kuralları gereğince ve güvenliğiniz açısından yardımcı olamam.
Umarım sorununuz kısa sürede çözülür.
Sorun çözüldü hocam çok sağolun bide şunuda farkettim xf_addon girip ordan eylem bekleme isimli eklentiyi bulup şile basarakta oluyormuş çok sağolun teşekkür ederim

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.