Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Eklentiyi kurarken problem çıktı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ŞükrüErk

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
IMG_20220125_235700.jpg

Merhaba Hocalarım Bu Eklentiyi Nasıl Silebilirim Şimdi hata çıkmasından tırsıyorumda

Eklentiyi tam kuruyordum böyle oldu

Çözüldü Eklentiyi kurarken problem çıktı

ŞükrüErk ŞükrüErk dostum selamlar, konuyu inceledim belki birisi vermiştir çözümü diye fakat kimse söylememiş.
Lütfen aşağıda yazdığım işlemleri uygulayınız.

Aşağıdaki sorgu XenForo'da bir eklenti yüklediğiniz de ve bekleyen bir eylem uyarısı aldığınız da eklentiye ait bu sorundan kurtulmak için çalıştırmanız gereken sorgudur. Aşağıdaki bu sorguyu çalıştırıp, karşınıza gelen sütunları silmeniz gerekiyor.

Phpmyadmin giriniz, kendi VERİTABANINIZA tıklayınız sonra SQL butonuna basınız. aşağıdaki kodu yazıp GİT butonuna basınız. Sonra siliniz.

SQL:
SELECT addon_id
FROM xf_addon
WHERE is_processing = 1

Ekli dosyayı görüntüle 18924

Lütfen yapamazsanız, buradan adminleri etiketleyerek yardımcı olmalarını isteyiniz. Forum...
Merhabalar,

Hocam eklenti dosyalarını FTP den silerek çözüme ulaşabilirsiniz.

Bunun için öncelikle indirdiğiniz, kurmak istediğiniz eklentinin bilgisayarınız da ki klasörüne girerek dosya yolunu bulup, sonrasında ftp den silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Merhabalar,

Hocam eklenti dosyalarını FTP den silerek çözüme ulaşabilirsiniz.

Bunun için öncelikle indirdiğiniz, kurmak istediğiniz eklentinin bilgisayarınız da ki klasörüne girerek dosya yolunu bulup, sonrasında ftp den silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Hocam silmeyi biliyorum fakat eylem beklemede kalıcak orda

Hocam siz o şekilde bi kaldırın, eğer o kalırsa oradan da Dosyaları sil yapın.
Problem yaşamayacaksınız.

Hocam silmeyi biliyorum fakat eylem beklemede kalıcak orda
tamamen doğru olarak silersen eylem beklemede kalmaz dosya kaldığı için o eylem beklemede kalıyor.. aynı durumda eksik dosyalı eklenti yüklendiği zamanda eylem beklemede kalır bi nevi güvenlik uyarısıdır o ' yüklediğin eklenti çakma eklenti sanırım w a rz yazamıyoruz diye öyle dedim .. eğer orjinalse indirdiğin yere müracat et.. ama eklenti dosyalarını silersen bir uyarı olmaz

tamamen doğru olarak silersen eylem beklemede kalmaz dosya kaldığı için o eylem beklemede kalıyor.. aynı durumda eksik dosyalı eklenti yüklendiği zamanda eylem beklemede kalır bi nevi güvenlik uyarısıdır o ' yüklediğin eklenti çakma eklenti sanırım w a rz yazamıyoruz diye öyle dedim .. eğer orjinalse indirdiğin yere müracat et.. ama eklenti dosyalarını silersen bir uyarı olmaz
IMG_20220126_004925.jpg

Hocam silindi fakat bu yazı kaldı tahminimce SQL de problem

silememişsin :D bir yerde dosyası kalmış kurduğun eklentinin dosyalarına iyi bak yada bekle eklentiyi tekrar kur at içine sana eklenti kaldırma eklentisi yüklüycem şimdi.. onu kur kurduktan sonra bu eklentiyi normal şuan resimde gösterdiğin panelden kaldır de kaldırırken sana verdiğim eklentinin TİK'İ ÇIKACAK onu işaretle kaldırmayı öyle sağla bekle sen bu zaman zarfında kur onu geri

ekte eklediğim eklentiyi kur sonra senin şu sorunlu eklentiyi sen direk panelden kaldır.. kaldırırken tiklemen istenecek o tiki işaretle ftp'den direk tüm dosyaları silecektir

Ekli dosyalar

• eklenti kaldırma eklentisi.zip
    34.5 KB · Görüntüleme: 5
tamamen doğru olarak silersen eylem beklemede kalmaz dosya kaldığı için o eylem beklemede kalıyor.. aynı durumda eksik dosyalı eklenti yüklendiği zamanda eylem beklemede kalır bi nevi güvenlik uyarısıdır o ' yüklediğin eklenti çakma eklenti sanırım w a rz yazamıyoruz diye öyle dedim .. eğer orjinalse indirdiğin yere müracat et.. ama eklenti dosyalarını silersen bir uyarı o
ekte eklediğim eklentiyi kur sonra senin şu sorunlu eklentiyi sen direk panelden kaldır..

Hocam eklenti bozuk
kaldırırken tiklemen istenecek o tiki işaretle ftp'den direk tüm dosyaları silecektir
Hocam eklenti

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.