Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Dışarıdan kopyaladığımız resmi siteye direkt yükleme

bugrao

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Şöyle açıklayayım, normalde Google'dan bir resim bulduktan sonra bilgisayara kaydedip, websiteye yükledikten sonra yazıya ekleyebiliyorum.
Benim merak ettiğim şey direkt Google'da ki resme sağ tıklayıp kopyala yapıştır dedikten sonra resmi o siteden çekmek yerine sitemize yükleyebilmesi.
Yapılabilir mi?

Nasıl yapılır ? Dışarıdan kopyaladığımız resmi siteye direkt yükleme

Bu eklenti ile yapabilirsiniz.

Benim kullandığım eklenti bu fakat 2.2.x için sürümünü bulamadım

Benim bildiğim kadarıyla convert image all sadece önceden eklenmiş img resimleri toplu olarak attach yapmak için kullanılıyor. Diğeri ise o an eklenen img resimi direkt attach çeviriyor.

Ayrıca ikisi de 2.2 de çalışıyor.

1701712895273.png

image all'ı indirdim bu hata çıkıyor ama maximum boyutu aslında sıfır değil;

1701712941120.png

post id end yazan yere 500 veya 1000 gibi bir rakam yazın. Sunucuyu yormamak adına ne kadar az olursa o kadar hızlı işlem olur.

İkinci sefere 500-1000 arası (post id start 501, post id end 1000)
Üçüncü sefere 1000-1500 arası gibi.. .(post id start 1001, post id end 1500)

convert image all da dediği linke girip rebuild yaptıktan sonra, araçlardan yeniden yapılandırdığımda resimler sunucuya aktarılıyor. Ama istediğim tam olarak bu değildi, nerede hata yapıyorum?

convert image all da dediği linke girip rebuild yaptıktan sonra, araçlardan yeniden yapılandırdığımda resimler sunucuya aktarılıyor. Ama istediğim tam olarak bu değildi, nerede hata yapıyorum?
Onun için convert image all değil diğerini yani convert image eklentisini kullanmalısınız.

Eklenti çalışıyor bir sıkıntı yok.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.