Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Dışarıdan kopyaladığımız resmi siteye direkt yükleme

bugrao

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Şöyle açıklayayım, normalde Google'dan bir resim bulduktan sonra bilgisayara kaydedip, websiteye yükledikten sonra yazıya ekleyebiliyorum.
Benim merak ettiğim şey direkt Google'da ki resme sağ tıklayıp kopyala yapıştır dedikten sonra resmi o siteden çekmek yerine sitemize yükleyebilmesi.
Yapılabilir mi?

Nasıl yapılır ? Dışarıdan kopyaladığımız resmi siteye direkt yükleme

Bu eklenti ile yapabilirsiniz.

Çözüm
AndyB convert image all eklentisi var işinizi görecektir.

eklentiyi kurdum ama çalıştıramadım nasıl bir ayar yapmam gerekiyor,
Kopyaladığım resmi attığımda siteye yüklenmiyor aynı dışarıdaki siteye yönlendiriyor hâlâ.

Eklentinin pek önemli bir ayarı yok. Kullanıcı grubu izinleri ve konulara dosya ekleme seçeneklerinde resim boyutlarına bir göz atın. Resim boyutu kb veya px olarak forum ayarlarından fazla ise resimi attach olarak eklemez.

Eklentinin pek önemli bir ayarı yok. Kullanıcı grubu izinleri ve konulara dosya ekleme seçeneklerinde resim boyutlarına bir göz atın. Resim boyutu kb veya px olarak forum ayarlarından fazla ise resimi attach olarak eklemez.
yok dostum olmuyor, müsaitsen bakabilir misin özelden bilgileri paylaşsam.

siteadi.com/convertimageall yapacaksın ardından admin paneline girip yeniden yapılandır diyerek en alta in ve resimleri convert ettir

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.