Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Bu kişi kartı nasıl yapılır?

GizliNarkozz

xFanatik
Kullanıcı
IMG_20200722_122028.jpg

Forumun sağ tarafında bulunan kullanıcı bilgilerini gösteren bir şey bu. Bu mu nasıl yaparız?

Bu eklentisiz olarak çalışıyor bu kodu Widget Yöneticisi > HTML tarafına yazacaksın
Eğer eklenti kullanıyorsan hangi eklentiyi kullanıyorsun?

Bu eklentisiz olarak çalışıyor bu kodu Widget Yöneticisi > HTML tarafına yazacaksın
Eğer eklenti kullanıyorsan hangi eklentiyi kullanıyorsun?
Bak bu konuda
burayı ınceleyerek bakabılırsın
Bu eklentiyi kullanıyorum ben. Üye girişi yapınca sidebarda çıkıyor. Fakat üye çıkışı yapınca giriş kayıt ol gibi bir ekran çıkmıyor.

Tamam bu eklenti değil :), buda aynı benim yazdığım gibi bir tür XenForo Şablon Dizimi kodu bunu widget yöneticisine aynı senin attığın Profil Kartı Rehberindeki gibi Widget Yöneticisine benim yazdığım kodu eklemen yeterli.

Tamam bu eklenti değil :), buda aynı benim yazdığım gibi bir tür XenForo Şablon Dizimi kodu bunu widget yöneticisine aynı senin attığın Profil Kartı Rehberindeki gibi Widget Yöneticisine benim yazdığım kodu eklemen yeterli.
o zaman sidebarda iki tane farklı widget olur.

Hayır, direkt olarak benim attığım kodu lütfen ama lütfen eskisini silip benim attığım kodla değiştirebilirmisin... :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.