Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Bu gün forumu ziyaret edenler - [JUM] Who Has Visited (Lite) -Türkçe

XF 2.0 Eklenti Bu gün forumu ziyaret edenler - [JUM] Who Has Visited (Lite) -Türkçe 2.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Tevfik Tevfik, anlatımdakılerı harfıyen yaparsanız sorunsuz bir sekılde sızde kullanırsınız hocam

Kusura bakmayın, 2.0 yazınca 2.1 ile uyumlu değildir diye uygulamadım siteme açıkçası ama oldu. Çok teşekkür ederim sağ olun, kullanabilecek sürüme 2.1 de ekleyebilir misiniz? :)

Ek olarak son 24 içinde diyor, o kısmı nasıl düzenlemem gerekiyor? son 24 saat içinde olmasını istiyorum. Panelden bulamadım bir türlü düzenleme alanını (daha çok yabancıyım panele) yardımcı olursanız çok sevinirim mkucuksari mkucuksari :)

Edit: dil dosyası üzerinden düzenleyip yeniden yazdırdım dil dosyasına çok teşekkür ederim yeniden :)

Son düzenleme:
Kullanıcıların yazı stilini nasıl ayarlayabilirim admin ler giriş yaptığında kırmızı normal kullanıcılar giriş yaptığında siyah olmasını istiyorum

Paylaşım için tşkler

güzel paylaşım emeklerine sağlık

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.