Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Bildirim Almıyorum?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://wmtr.net

tarayıcı kaynaklı bir sorun goremedım, zaten ılgılı uyenın bıldırım panelınde de bıldırım gorunmuyor.

Çözüldü Bildirim Almıyorum?

Dikkatimi çekenler ve çözüm yolları,
1. Yanıt yazıldığında bildirimlerin alınamadığı konular genele olarak baktığımda otomatik olarak oluşturulan hoşgeldin içerikli konulardır.​
2. Bu konular için beğeni alındığında bildirim geliyor.​
3. Eğer bu tür bir konu kullanıcı tarafından yeniden düzenlenir ise konudaki mesaj bildirimleri de düşmeye başlıyor.​
4 Kendi oluşturduğu konularda ise bir sorun yok.​

Bunu nedeni ise eklentinin oluşturduğu konulardır, burada oto oluşturulan konuları okundu olarak işaretlemelisiniz. Okunmamış bir içerik olduğu için yazılan diğer mesajlar için bildirim düşmemesi de gayet doğal.

Yani sistem diyor ki bu elemanın bu konuda okunmamış mesajı var neden bir daha bildirim göndereyim. Ama...
Dikkatimi çekenler ve çözüm yolları,
1. Yanıt yazıldığında bildirimlerin alınamadığı konular genele olarak baktığımda otomatik olarak oluşturulan hoşgeldin içerikli konulardır.​
2. Bu konular için beğeni alındığında bildirim geliyor.​
3. Eğer bu tür bir konu kullanıcı tarafından yeniden düzenlenir ise konudaki mesaj bildirimleri de düşmeye başlıyor.​
4 Kendi oluşturduğu konularda ise bir sorun yok.​

Bunu nedeni ise eklentinin oluşturduğu konulardır, burada oto oluşturulan konuları okundu olarak işaretlemelisiniz. Okunmamış bir içerik olduğu için yazılan diğer mesajlar için bildirim düşmemesi de gayet doğal.

Yani sistem diyor ki bu elemanın bu konuda okunmamış mesajı var neden bir daha bildirim göndereyim. Ama okuduktan sonra bunu devre dışı bırakarak bildirim atmaya devam ediyor.
Bunu için ise eklenti ayarlarında bulunan Mark as read alanına aktif hale getirdim ve bundan sonra o eklentinin oluşturduğu konular için bildirimler aktif olmalıdır. Ancak sorun devam eder ise farklı bir eklenti kullanarak deneye bilirsiniz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.