Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Bildirim Almıyorum?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://wmtr.net

tarayıcı kaynaklı bir sorun goremedım, zaten ılgılı uyenın bıldırım panelınde de bıldırım gorunmuyor.

Çözüldü Bildirim Almıyorum?

Dikkatimi çekenler ve çözüm yolları,
1. Yanıt yazıldığında bildirimlerin alınamadığı konular genele olarak baktığımda otomatik olarak oluşturulan hoşgeldin içerikli konulardır.​
2. Bu konular için beğeni alındığında bildirim geliyor.​
3. Eğer bu tür bir konu kullanıcı tarafından yeniden düzenlenir ise konudaki mesaj bildirimleri de düşmeye başlıyor.​
4 Kendi oluşturduğu konularda ise bir sorun yok.​

Bunu nedeni ise eklentinin oluşturduğu konulardır, burada oto oluşturulan konuları okundu olarak işaretlemelisiniz. Okunmamış bir içerik olduğu için yazılan diğer mesajlar için bildirim düşmemesi de gayet doğal.

Yani sistem diyor ki bu elemanın bu konuda okunmamış mesajı var neden bir daha bildirim göndereyim. Ama...
İlk olarak buradaki örnekte olduğu gibi listede o konun bildirimiz varmı kontrol edermsiniz;

Eğer listede de yok ise, bildirim ayarlarının tümü açıp tekrar test edin. Bir tercüme hatası v.s. ile karşı kaşıya da olabiliriz.
Halen durum aynı ise ilk olarak xenforo aynı sürümle upgrade etmeyini deneyin.
Ek olara bu sadece bazı konular için mi geçerli yoksa global olarak tüm forumumu kapsıyoz buna bir göz atmanızda fayda var.

https://xenforo.gen.tr/hesap/bildirimler burası temız burada bıldırım gorunmuyor,

bıldırım ayarlarının hepsi ısaretlı.

sanıyorum bu sorun devır alınan konularda var yani x kullanıcısını sil ya da birleştir Pİ ye aktar evet. gibi.

ilaveten bu sorun sadece bu kullanıcıda var sanırım. aynen

bu sorun sadece yukarıdakı kullanıcıda var, bu uyenın konuları begenı alırsa anlık bıldırım gelıyor ama konularına cvp yorum yapılırsa bıldırım gelmıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    422.1 KB · Görüntüleme: 4

bu sorun sadece yukarıdakı kullanıcıda var, bu uyenın konuları begenı alırsa anlık bıldırım gelıyor ama konularına cvp yorum yapılırsa bıldırım gelmıyor.

Kullanıcı tercihler alanından bildirim alınacak durumlar alanındaki seçenekleri kontrol edebilirsiniz. O alandan kapatmış olabilir.

hepsi secılı forumu yenıden kurdum daha sonra yenıden yapılandır kısmından hepsını yenıden yapılandır dedım ama değişmedi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    128.7 KB · Görüntüleme: 4
Garfield Garfield şu resimleri ayrı ayrı yüklemesen de bizde rahat görebilsek :)
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

yani resime tıkladıgında tam boy sorunsuz acılıyor gorunuyor zaten, ılk mesaja resım ılave edemem yetkımız yok, sonradan olan bir gelısmenın SS ını ılk mesaja neden yukleyeyım, hadı yukledık en sonrakı mesajın ıcerıgıne SS ılk mesajdadır dıye notmu eklıcem.

biraz yorgunum tam anlayamadım hocam dediğinizi kusura bakmayın.

En son ki SS te bıldırım ızınlerı ıle ılgılı bir sorun olmadıgını gosteren bir SS ekledım, ılgılı kullanıcı rüzgar esse bıldırım gelsın seklınde tercıhlemıs zaten.

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    318.9 KB · Görüntüleme: 3
Merak ettim :) bu kullanıcı ve admin için giriş bilgilerini atarmısınız bir göz atalım belki bir şeyler görebiliriz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.