Neler yeni
Kaynak ikonu

XenForo 2 Açılır / Kapanır Kullanıcı Profil Bilgileri

mkucuksari

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.altikanal.com
mkucuksari Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Açılır / Kapanır Kullanıcı Profil Bilgileri - Defualt Temanız için mesaj içindeki Kullanıcı Profil Bilgilerini açılır / kapanır hale getirir

Çoğu özel temada mesaj için kullanıcı profil bilgileri "Açılır / Kapanır" şekilde düzenlenmiştir.

Eğer siz de bu özelliği default temada kullanmak isterseniz aşağıdaki adımları yapmanız yeterli olacaktır.

Default halimiz.

Ekli dosyayı görüntüle 2411

NOT: Default tema üzerinde herhangi bir revizyon yapmadan önce kendi CHILD default temanızı oluşturmayı unutmayınız.

1-) Öncelikle kullanmakta olduğunuz TEMANIZ içinkapalı haldeki kullanıcı profil bilgilerini AÇIK hale getiriyoruz...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

EiZA

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Merhaba, kurduğum tema ile birlikte bu özellik geldi fakat ben bu özelliği kaldırmak istiyorum sabit bir postbit olsun istiyorum. Fakat yeni yeni XenForo kullanmaya başladığım için pek fikrim yok nasıl yapacağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

mkucuksari

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.altikanal.com
Merhaba, kurduğum tema ile birlikte bu özellik geldi fakat ben bu özelliği kaldırmak istiyorum sabit bir postbit olsun istiyorum. Fakat yeni yeni XenForo kullanmaya başladığım için pek fikrim yok nasıl yapacağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
Kurduğunuz TEMA’nın ayarlarında bunu iptal diye mutlaka bir seçenek vardır. Hangi temayı kullanıyorsunuz ?