Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı 2. El XenForo Lisans Alınır ve Satılır.

Xenforo 2 lisans satın almak istiyorum.

netr0n netr0n Merhabalar, lisans satın almak istiyorum, iletişime geçebilirseniz sevinirim. Biraz acil.

Arkadaşlar elimizde sürekli lisans olmuyor. Lisans geldiği zaman sıraya kimi aldıysak o sıraya bağlı olmak kaydıyla fiyatı sıradaki kullanıcımıza iletiyoruz. Ülkemizde doların sürekli inişli çıkışlı hareketlerinden dolayı net bir fiyat veremiyoruz. O an gelen lisans tarafımızca ha hangi kur üzerinden alındı ise ona göre fiyatlama yapıyoruz.

2.el Lisans satın almak istiyorum.Sıraya koyarsanız sevinirim

Arkadaşlar elimizde sürekli lisans olmuyor. Lisans geldiği zaman sıraya kimi aldıysak o sıraya bağlı olmak kaydıyla fiyatı sıradaki kullanıcımıza iletiyoruz. Ülkemizde doların sürekli inişli çıkışlı hareketlerinden dolayı net bir fiyat veremiyoruz. O an gelen lisans tarafımızca ha hangi kur üzerinden alındı ise ona göre fiyatlama yapıyoruz.
Beni siraya almismiydiniz?

lisans fiyatı alabılırmıyım tskler sımdıden emeklerınıze

1 Adet İkinci El - Email ile Devir yapılacak 2.2.2 Sürüm indirime uygun stok bulunmaktadır. İhtiyacı olan D.M'den ulaşınız
  • Tarihine kadar destek ve güncellemeler 19 Ocak 2021,

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.