Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel 2 Adet Sorum Olacak

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, xenforogentr ile aynı temayı kullanıyorum fakat Google güncellemelerinden dolayı (Fikret abi dedi) :) saçma sapan yerlere reklam koymuş Adsense ve panelden ne kadar kapatırsam kapatayım reklamlar hâlen çıkmaya devam ediyor! Kodları sildim, reklam seçeneklerini sildim yok yinede Adsense devam ediyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Bir de temada şuna dikkat ettim, bir konuya girdim ve alt tarafta mesaj yazma seçeneğine geldiğimde mouse ile orasını seçemiyorum, tıklamıyor. Acaba benimle mi alakalı bir durum yoksa sizlerde bu forumda veya kendi forumunuzda hiç böyle bir şey ile karşılaştınız mı? Mesaj gönderirken mouse ile tıklayıp, yazı yazma alanı gelmiyor maalesef (bilgisayarda)

Şu sorunu çözsek çok süper olacak zaten az kullanıcıya sahibim onlarda giderse el elde baş başta kalırım ?

Şu sorunu çözsek çok süper olacak zaten az kullanıcıya sahibim onlarda giderse el elde baş başta kalırım ?
Oldum olası şu otomatik reklam konumlandırma işini sevemedim ve bu yüzden baştan beri hep manual reklam kodlarını kullandım. Az önce kendi sitemi kontrol ettim, çok şükür manual reklam kodları olması gerektiği gibi çalışmaya devam ediyor.

eTiKeT™ eTiKeT™ kardeşim de dediği gibi inşallah şu saçma otomatik reklam kodu olayı çözüme kavuşur.

Hadi inşallah, normal de tek bir alanda reklam kodum var Dünya kadar yerde reklam gösteriyor bana. Kullanıcı da, ziyaretçi de rahatsız oluyor bu durumdan

Şöyle bir çözüm yolu buldum ben,oto reklamdan kısmen vaz geçmeden. Normalde tek kod ile tüm sitede oto reklam gösterimi yapıyorduk. Ben ise örneğin; konu listeleme sayfası için bir oto reklam kodu ekledim. Ana sayfa için bir oto reklam kdou ekledim,bunun gibi örnekleri çogaltarak devam edebilrisin.
Konu içinde ise manuel reklam kodu kullandım istediğim yer nere ise oraya ekledim sadece. Yani global olarak değilde istediğim sayfaya odaklanarak reklam kodlarını ekledim. Bu işlemi ise xenforo kendi reklam yöneticisni kullarak yaptım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.