Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel 2 Adet Sorum Olacak

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, xenforogentr ile aynı temayı kullanıyorum fakat Google güncellemelerinden dolayı (Fikret abi dedi) :) saçma sapan yerlere reklam koymuş Adsense ve panelden ne kadar kapatırsam kapatayım reklamlar hâlen çıkmaya devam ediyor! Kodları sildim, reklam seçeneklerini sildim yok yinede Adsense devam ediyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Bir de temada şuna dikkat ettim, bir konuya girdim ve alt tarafta mesaj yazma seçeneğine geldiğimde mouse ile orasını seçemiyorum, tıklamıyor. Acaba benimle mi alakalı bir durum yoksa sizlerde bu forumda veya kendi forumunuzda hiç böyle bir şey ile karşılaştınız mı? Mesaj gönderirken mouse ile tıklayıp, yazı yazma alanı gelmiyor maalesef (bilgisayarda)

MustafaseveR DiweyDays, çok kral hareketler bunlar. Kendi kafasına göre sitemde reklam oluşturmuş, mantığa bak :) teşekkür ederim ayrıca.

Edit: reklam alanını kapattım arada gidip geliyor, çerezleri sildiğim zaman tam anlamıyla mı gider?

Edit: reklam alanını kapattım arada gidip geliyor, çerezleri sildiğim zaman tam anlamıyla mı gider?
google galiba 40 dk icinde hallediyor bu reklam kapama işini yani şuan kapasan bile reklamlar cıkabilir 40 dk gecmesi gerkiyor diye biliyorum sonra tamamen reklamlar kapaniyor.

MustafaseveR DiweyDays, aynen hâlen devam ediyordu. Böyle bir hakka nasıl sahip olabiliyor Google gerçekten anlamıyorum. Sonuçta site benim kendi mülküm, reklam kodlarını boş yere vermiyor değil mi? Dilediğim yere ekleme hakkına sahipken, sitemde otomatik adsense reklamları geziyor.

MustafaseveR DiweyDays, aynen hâlen devam ediyordu. Böyle bir hakka nasıl sahip olabiliyor Google gerçekten anlamıyorum. Sonuçta site benim kendi mülküm, reklam kodlarını boş yere vermiyor değil mi? Dilediğim yere ekleme hakkına sahipken, sitemde otomatik adsense reklamları geziyor.
gogil emice yapmıyor malesef Tevfik Tevfik, kardeşim :D

Kelin ilacı olsa misali olmuş bu :D bu sorun default temada da var ve manuel eklemede de aynı sorun çıkıyor ortaya ne yazık ki. Ve şu an çözüm bulamadım ve kapattım reklamları,aynı zamanda topluluktada sordum bunu bilgi edinir edinmez sizinlede paylaşırım.

eTiKeT™ eTiKeT™, abi sorun şu ki; kapattığım zamanda gitmiyor. Kafasına göre reklam çıkartıyor. Kullanıcılar mesaj atıp duruyor whatsapptan çok saçma yerlere reklam koymuşsunuz diye. Gıcık oldum dünden beri Googleye!

Benim domaine kaç aydır reklam vermiyor kod eklimreklam çıkmıyor ? lokalhost gibi kullandığım domaini 3 gün içinde onayladılar ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.