Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

2.5 Milyon Üyeli Forumexeye Moderatör Arıyoruz

Dedi
Katılmıyorum, Forumexe eskilerin forumu? badeshan ve illegalfrm vardı sahibi olduğum hatta thefrm ve Aysan deyim Lim10ata daha iyi tanıyacaktır beni herneyse, Zaman ilerledi değişen tek şey oyunlar vs. oldu kitle olduğu gibi duruyor. Reklama gerek yok, Domain / Yapılan işler ve verilen emek ortada. Herşey belli. iyi bilirim forumu yalnızca güncel olmak yeterlidir mesela Pubg mobil başlığı ile eski ekibi koy zaten yeterlidir diye düşünüyorum ee tabiki SEO 'da önemli reklam vermek ise bütçeye bağlı bir durumdur.
Dediklerine katılıyorum dostum zaten şuan 2016 yapısını günümüze uyarlamakla meşgulum elimizde devasa bir forum var adım atarken yukarıda ki arkadaşın dediği gibi hadi reklam yapalım demekle olmuyor. Tam hazır olmadan reklamdan verim alınamayacağını düşünüyorum. Foruma ara sıra uğra dostum görüşelim.

• Beğen
Tepkiler: MrX
Sanırım bu işlerde biraz acemisin gibi geldi bana.
Bunun yerine daha farklı yol izleyerek reklam ve tanıtım yapabilirsin. madem 2.2 milyon üyen var iyi bir seo uzmanı ile anlaşıp, ölü siteni canlandırabilir. bu iş içinde biraz para dökmen lazım yoksa o üyelerin sana hiç bir faydası olmaz kuru kalabalık.

veyahut Kendi forum sitende bir duyuru eklesen anasayfaya forum yarışma etkinlikleri bilmem bu hafta veya bu ay 25-30 konu açana moderator görevi verilecektir. veya daha farklı bir etkinlik başlatarak kendi üyelerinden seçersen bu görevi daha iyi olacağını düşünüyorum.
Senin forum üyen ile buradaki üyelerin arasında milyon fark var. Açmış olduğun konu biraz mantıksız bence, yinede hayırlısı olsun diyelim. üyelerini kaybetmemen için iyi bir çalışma yapman lazım.

Reklam vermek için;
Örnek: R10 veya İF gibi büyük ve köklü forum sitelerine reklam verebilir veya seo uzmanları ile iletişime geçebilirsin.

Böyle bir forumu yıllardır yönettikten sonra acemiyiz "sanırım" :D :D, Forumda duyuru yok mu sanıyorsunuz? bir bakıp sonra konuşsaydınız keşke. R10 ve benzeri internet sitelerine neyin reklamını vereceğiz ki bir ürün satmıyoruz. Buraya açılan konu da ayrıca bir reklam değil mi zaten?

Katılmıyorum, Forumexe eskilerin forumu? badeshan ve illegalfrm vardı sahibi olduğum hatta thefrm ve Aysan deyim Lim10ata daha iyi tanıyacaktır beni herneyse, Zaman ilerledi değişen tek şey oyunlar vs. oldu kitle olduğu gibi duruyor. Reklama gerek yok, Domain / Yapılan işler ve verilen emek ortada. Herşey belli. iyi bilirim forumu yalnızca güncel olmak yeterlidir mesela Pubg mobil başlığı ile eski ekibi koy zaten yeterlidir diye düşünüyorum ee tabiki SEO 'da önemli reklam vermek ise bütçeye bağlı bir durumdur.
Nickname !! AysaN !! ise hatırlıyorum isminizi.

Dedi

Dediklerine katılıyorum dostum zaten şuan 2016 yapısını günümüze uyarlamakla meşgulum elimizde devasa bir forum var adım atarken yukarıda ki arkadaşın dediği gibi hadi reklam yapalım demekle olmuyor. Tam hazır olmadan reklamdan verim alınamayacağını düşünüyorum. Foruma ara sıra uğra dostum görüşelim.
Artık bütüngün oradayım inşallah :)

XenForo alt yapısı olan bir forumun, xenforo destek sitesinde moderatör arama konusu açması normaldir. Moderatörün az da olsa forum yönetiminden anlaması gerekiyor. İçeriği olan bir site ve ilgi gören eski içeriklerinizi güncellerseniz eğer forum kısa zamanda iyi yerlere gelir. Şu unutulmamalı; Forumlar bitmez bugün halen kalıcı bilgiye forumlar sayesinde ulaşıyoruz. Başarılar dilerim.

XenForo alt yapısı olan bir forumun, xenforo destek sitesinde moderatör arama konusu açması normaldir. Moderatörün az da olsa forum yönetiminden anlaması gerekiyor. İçeriği olan bir site ve ilgi gören eski içeriklerinizi güncellerseniz eğer forum kısa zamanda iyi yerlere gelir. Şu unutulmamalı; Forumlar bitmez bugün halen kalıcı bilgiye forumlar sayesinde ulaşıyoruz. Başarılar dilerim.
Teşekkür ederiz hocam.

Biraz konuyu eski tabirle hortlatalım hocam^^
Ne oldu da projeden vazgeçtiniz hocam. Ne gibi zorluklar çıktı?
Bu arada bana rica etsem özelden ulaşabilir misiniz?

Emin eski dostum benim.. Rabbim rahmet eylesin mesaj ile öğrendim. 😔

Biraz konuyu eski tabirle hortlatalım hocam^^
Ne oldu da projeden vazgeçtiniz hocam. Ne gibi zorluklar çıktı?
Bu arada bana rica etsem özelden ulaşabilir misiniz?
Projeyi sattık hocam aslında bizim için en büyük sorun projeyi ara dönemde alan kişinin ismin kalitesini düşürmesinden kaynaklı olarak projeden soğuduk.

Projeyi bizden önce canlandıran kişi yedeği başka yollarla elde etmiş ve piyasada dola**** diyebileceğimiz bir kişiydi biz gittik asıl sahibinden her şeyi tamamen yasal bir şekilde aldık marka tescilimizi bile yaptık fakat önceki durumlar soğuttu bizi ve bizde başka birine projeyi devrettik o ne yaptı bilmiyorum.

Anlık 60-65 aktif kullanıcımız ve günlük onlarca konu giriliyordu aslında hedefimize ulaşmıştık. Hayırlısı :)

sitenizde mail sistemi çalışmıyor sanırım şifre sıfırlama maili talep ettik gelmedi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.