Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

2.5 Milyon Üyeli Forumexeye Moderatör Arıyoruz

Lim10Ata

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
fexesb.png
Merhaba arkadaşlar,

11 yıllık domaini alıp bir yola girdik. Bu süreçte moderatör arkadaşlara ihtiyacımız var. Aradığımız şartlar ise şu şekilde;
  • Belli bir olgunlukta olup diksiyonu düzgün,
  • Forum kültürüne aşina,
  • Haftalık 30 konu açabilecek,
  • Moderatör olduğu kategoride bilgili arkadaşlara ihtiyacımız var.
Yapmanız gereken ise forumda 25 mesaj attıktan sonra bu formu doldurmak;

( 25 mesaj atmazsanız form açılmaz arkadaşlar)

Yayın Hayatında Başarılar dilerim Eski domainleri canlandırmak bir hayli zahmetli hele hele verilerin çokluğu bu işin zorlu süreçlerini kapsamakta. Umarım istediğiniz yerlere gelir forum sayfanız. Ekip'te olacak arkadaşlara şimdiden başarılar.

Yayın Hayatında Başarılar dilerim Eski domainleri canlandırmak bir hayli zahmetli hele hele verilerin çokluğu bu işin zorlu süreçlerini kapsamakta. Umarım istediğiniz yerlere gelir forum sayfanız. Ekip'te olacak arkadaşlara şimdiden başarılar.
Tüm desteğiniz ve yardımlarınız için ayrıca teşekkür ederim. Sizinle tanışıp iş yapmak gerçekten çok keyifliydi. Biraz aksiyonlu oldu ama ?

Ekli dosyayı görüntüle 8336
Merhaba arkadaşlar,

11 yıllık domaini alıp bir yola girdik. Bu süreçte moderatör arkadaşlara ihtiyacımız var. Aradığımız şartlar ise şu şekilde;
  • Belli bir olgunlukta olup diksiyonu düzgün,
  • Forum kültürüne aşina,
  • Haftalık 30 konu açabilecek,
  • Moderatör olduğu kategoride bilgili arkadaşlara ihtiyacımız var.
Yapmanız gereken ise forumda 25 mesaj attıktan sonra bu formu doldurmak;

( 25 mesaj atmazsanız form açılmaz arkadaşlar)

Kullanıcıları görebilmemiz için aktif buton kavramını açabilirmisiniz.

Sanırım bu işlerde biraz acemisin gibi geldi bana.
Bunun yerine daha farklı yol izleyerek reklam ve tanıtım yapabilirsin. madem 2.2 milyon üyen var iyi bir seo uzmanı ile anlaşıp, ölü siteni canlandırabilir. bu iş içinde biraz para dökmen lazım yoksa o üyelerin sana hiç bir faydası olmaz kuru kalabalık.

veyahut Kendi forum sitende bir duyuru eklesen anasayfaya forum yarışma etkinlikleri bilmem bu hafta veya bu ay 25-30 konu açana moderator görevi verilecektir. veya daha farklı bir etkinlik başlatarak kendi üyelerinden seçersen bu görevi daha iyi olacağını düşünüyorum.
Senin forum üyen ile buradaki üyelerin arasında milyon fark var. Açmış olduğun konu biraz mantıksız bence, yinede hayırlısı olsun diyelim. üyelerini kaybetmemen için iyi bir çalışma yapman lazım.

Reklam vermek için;
Örnek: R10 veya İF gibi büyük ve köklü forum sitelerine reklam verebilir veya seo uzmanları ile iletişime geçebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bunun yerine daha farklı yol izleyerek reklam ve tanıtım yapabilirsin. madem 2.2 milyon üyen var iyi bir seo uzmanı ile anlaşıp, ölü siteni canlandırabilir. bu iş içinde biraz para dökmen lazım yoksa o üyelerin sana hiç bir faydası olmaz kuru kalabalık.

veyahut Kendi forum sitende bir duyuru eklesen anasayfaya forum yarışma etkinlikleri bilmem bu hafta veya bu ay 25-30 konu açana moderator görevi verilecektir. veya daha farklı bir etkinlik başlatarak kendi üyelerinden seçersen bu görevi daha iyi olacağını düşünüyorum.
Senin forum üyen ile buradaki üyelerin arasında milyon fark var. Açmış olduğun konu biraz mantıksız bence, yinede hayırlısı olsun diyelim. üyelerini kaybetmemen için iyi bir çalışma yapman lazım.

Reklam vermek için;
Örnek: R10 veya İF gibi büyük ve köklü forum sitelerine reklam verebilir veya seo uzmanları ile iletişime geçebilirsin.
Katılmıyorum, Forumexe eskilerin forumu? badeshan ve illegalfrm vardı sahibi olduğum hatta thefrm ve Aysan deyim Lim10ata daha iyi tanıyacaktır beni herneyse, Zaman ilerledi değişen tek şey oyunlar vs. oldu kitle olduğu gibi duruyor. Reklama gerek yok, Domain / Yapılan işler ve verilen emek ortada. Herşey belli. iyi bilirim forumu yalnızca güncel olmak yeterlidir mesela Pubg mobil başlığı ile eski ekibi koy zaten yeterlidir diye düşünüyorum ee tabiki SEO 'da önemli reklam vermek ise bütçeye bağlı bir durumdur.

Reklam vermek için;
Bence siz biraz acemisiniz hocam. 2011 den beri bu işlerde olan biri olarak zaten temel kitlesi olan bir forumu ilk aşamada bu tip basit çalışmalarla ufaktan canlandırıyoruz. Seo uzmanı ile zaten anlaşıldı çalışmalara başlandı bile. 3 yıl kapalı kalmasın rağmen 1 haftada 24 saat içinde 40-50 online üyeye ulaşmak günümüzde forumlar için büyük bir başarıdır. Şuan bu aşamada olan kaç arkadaşımız var? Burada övünmek gibi bir amacım yok fakat 11 yıllık bir forum kültürüne sahip forumu herkesin bildiği klasik mantıkla canlandırma düşüncesi kendi ayağına sıkmaktır.

Bizim gerekli planlamalarımız ve bütçemiz var buna uygun şekilde adımlarımızı izliyoruz. Diğer türlü hepsi bir anda olursa anlamsız. Henüz 2016 da ki yapıyı günümüze uyarlıyoruz. Forumexe gibi bir forum ile sıfırdan açılan bir forumu karıştırıyorsunuz.

Katılmıyorum, Forumexe eskilerin forumu? badeshan ve illegalfrm vardı sahibi olduğum hatta thefrm ve Aysan deyim Lim10ata daha iyi tanıyacaktır beni herneyse, Zaman ilerledi değişen tek şey oyunlar vs. oldu kitle olduğu gibi duruyor. Reklama gerek yok, Domain / Yapılan işler ve verilen emek ortada. Herşey belli. iyi bilirim forumu yalnızca güncel olmak yeterlidir mesela Pubg mobil başlığı ile eski ekibi koy zaten yeterlidir diye düşünüyorum ee tabiki SEO 'da önemli reklam vermek ise bütçeye bağlı bir durumdur.
Hatırlamazmıyım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.