Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

 • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
  Daha fazla bilgi!
XenForo 2.2.2 Türkçe yama, Dil paketi

Türkçe Yama XenForo 2.2.2 Türkçe yama, Dil paketi 5.1.7

indirmek için izniniz yok
XenForo ya da eklentiye ait Türkçe dil paketi yamasıdır.
Uyumlu XF 2 Sürümleri
 1. 2.2.X
xenforo_turkce_yama.JPG


XenForo 2.2.2 Türkçe dil paketi diğer bir tabirle XenForo 2.2.2 Türkçe yaması

Bu XML dosyası ile İngilizce içerikli forum yazılımınızı Türkçe diline çevirebilirsiniz. Dil yamasını yüklemeden önce aşağıdaki uyarılarımızı dikkate alırsanız seviniriz.

Eğer hali hazırda 2.1.1 XenForo forumunuz var ise, İndireceğiniz bu XenForo Türkçe yama XML dosyasını 2.1.1 sürümünün üstüne yazdırarak yükleyebilirsiniz. İlgili bu XenForo Türkçe yamasını hali hazırda xenforo 2.1.x, 2.2.0, 2.2.1 sürümüne ait xenforo forumu olan kullanıcılar yukarıda da söylediğimiz gibi mevcut dil paketinin üstüne yazdırarak yükleme yapabilirler.

XML dosyası kesinlikle XenGenTr dışında harici bağlantılar eklenmemiştir. Admin paneline eklenen bağlantıları tamamen kullanıcı dostudur ve almış olduğunuz hatalarda, o hataya ait sorunların giderilmesi için ve sizlerin o sorunu çözmeniz için çözüm bağlantıları eklenmiştir. Kullandıkça XenGenTr ekibinin sizler için her şeyi düşündüğünü ve bunun için çabaladığımızı bilmenizi isteriz.bayrak.png


Türkçe yama versiyon 5.1.7 Güncelleme içeriği.

XenForo 2.2.2
ile daha iyi iyileştirmeler ve yeni eklemelere ait İngilizce kelimeler Türkçe'ye çevrilmiştir. İndireceğiniz bu xenforo 2.2.2 Türkçe yaması için yapılan çeviri %99.9 oranında çevrilmiştir.

Bu çeviri üzerinde hatalı gördüğünüz çeviriler, kelime veya cümle bozuklukları var ise lütfen bu XenForo 2 Hatalı,eksik tercüme ihbar konusu konu da bize bildiriniz. Kusursuz bir dil dosyası için sizde bizlere katkıda bulunabilirsiniz.


Hatalı ve eksik cümle içeren kelimeleri bildiren başta @Ugur abi olmak üzere @Charismax @yunusevo @yk38 arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.Kullanım yükümlükleri;
 • Çevirinin footer alanında xenforo.gen.tr bilgi metni ve linki bulunmaktadır. Bu link değiştirilemez kaldırılamaz!
 • Bu yama sadece XENFORO 2 için kullanılabilir!
 • Türkçe çeviri tamamen @eTiKeT™ tarafımdan yapılmıştır.
 • izinsiz kaynak belirtmek zorunluluğu ile dağıtılabilir!
 • İçeriğinde gizlenmiş, kullanıcılar tarafında görülebilir reklam vs içermemektedir.
 • Bilgi ve destek amaçlı sadece yöneticinin görebileceği admin kontrol paneli alanına yardım amaçlı bazı makalelerin linkleri eklenmiştir.
 • Bu Türkçe çeviri izinsiz değiştirilemez, düzenlenemez.


Uyarı;
Çeviride bazı alanlarda tercüme, anlam, karakter, yazım hataları bulunabilir lütfen bu alanları bana bildirin ki verimli kullanışlı bir xenforo 2 çevirisini elde edip hepimiz daha anlaşılır bir xenforo kullanalım.Yardımcı kaynaklar;
Yama kurulumu için bakınız :Kullanım tekniği - Xenforo 2 Türkçe yama - Dil paketi nasıl yüklenir ?
Yazar
netr0n
İndirilme
233
Görüntüleme
4,210
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
4.94 yıldız 17 değerlendirme

netr0n ait diğer kaynakar

Son incelemeler

güzel byas
teşekkürler
indirip kurucam teşekkürler
guzel :DDD
ooo super çok teşekkür ederimmm süper

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.