Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaynak ikonu

XenForo 2.1 Posbit Özel başlık ' Tag Html alanı Kullanma 2.xxx

indirmek için izniniz yok
Bu sistem XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Uyumlu XF 2 Sürümleri
  1. 2.0.X
  2. 2.1.X
Arkadaşlar merhaba aylardır çözümü aradığım her yerde konusunu açtığım ve çözüm bulamadığım bir durumun çözümünü bulup sizlere sunuyorum sizde benim gibi aramayın


eklentide çok ufak dokunuş yaptığım için iki eklentiyi tek rar ile sundum size ..
içinden iki zip dosyası çıkacaktır. kurulumunu zaten biliyorsunuz.
birisi Özel başlık alanındaki karakter sayısını yükseltmek için bir diğeride Html iznini sağlayan diğer bir zip dosyası ..

ben size görsel anlatım yapamıycam ama direk kullanımını açıkca basitce yazacagım.

iki zipide yükleyin.

ve sonra Özel başlık alanına html kodlar ile bir yazı paylaşın ne olursa artık ister kaydır ister süsle yazını daha doğrusu istersen o alanda html kod ile mangal yak pişir :)

nasıl htm aktif edeceksin ?
kodlu yazıyı yazsanız dahi çalışmıycaktır.. onaylamak için kullanıcı düzenliye girip profil bilgilerinin hemen altında aktif et ve deaktif et vardır.. aktif ettiğinizde. kullanıcı tekrardan değiştirmek isterse html özelliği gidecektir ve tekrardan onaylanması gerekecektir.. buda hacker arkadaşların ağızlarırının suyunu boşa akıtmasını sağlıyor :)

gayet sağlıklı ve dosya kontrolleri sağlanmıştır kendi sitemdede kullanıma açılmıştır.

farklı konularda farklı açıklamalar var ama gerçekten çözüm yok özel kullanıcı alanı açarak olmaz bu... orası tag bölümüdür ve çözülmüştür.

birini çözsek biri kalıyordu diğerini çözcekse diğer kalıyordur.. bu rardaki iki eklenti birbiriyle entegredir bilginize.
Yazar
Charismax
İndirilme
12
Görüntüleme
443
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating