Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
CTA Featured Threads & Portal Türkçe Yama

Türkçe Yama CTA Featured Threads & Portal Türkçe Yama 2.17.0

indirmek için izniniz yok
XenForo ya da eklentiye ait Türkçe dil paketi yamasıdır.
Uyumlu XF 1 Sürümleri
CTA Featured Threads & Portal Yani Öne Çıkan Konular Eklentisi için hazırlanmış Türkçe yama dosyasıdır. Eklenti ücretli bir eklentidir. Eklentiyi satın almak için CTA Featured Threads & Portal konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Türkçe Yama Kurulumu:

  1. CTA Featured Threads & Portal Türkçe Yama.zip Dosyasını Bilgisayarınıza indirin.
  2. CTA Featured Threads & Portal Türkçe Yama.zip dosyasını zipten çıkartın
  3. Admincp->Eklenti Yükle alanından CTA Featured Threads & Portal Türkçe Yama.xml dosyasını yükleyin
  4. Yükleme yaparken kullandığınız dil dosyasının üzerine yazdırmayı unutmayınız.


Eklenti Özellikleri Hakkında Bilgiler:

cta_featured_thread_xenforo_1.png

Ana sayfa bu şekilde ayarlandığında forum dizini öyle görüntülenir. İsteğe bağlı olarak, bir arşiv sayfası etkinleştirilebilir, böylece anasayfa / portal sayfası, siteniz için tek bir açılış sayfası olarak gerçek bir portal olarak kalabilir. Arşiv sayfası, şu an ve daha önce öne çıkarılan tüm konuları listeler, tarih, yanıtlar, beğenilenler ve görünümler için sekmeler bulunur; Konuları görmek için kullanıcılara izin vermeniz gerekir. Öne çıkan konular, sayfaların her birinde görüntülenebilen bir slider'a yükseltilebilir.

Öne çıkan konuları sadece blok olarak gösterecek şekilde ayarlayarak slider'a özel sayfada göstermek bile mümkündür. Öne çıkan bir konu bir anket içeriyorsa, konunun yanında görüntüleme seçeneği vardır. Diğer seçenekler, yalnızca konunun görüntülenmesine veya kendi başına bir ankete izin verir.

Her öne çıkan bir konu ayarı olduğu için, herhangi bir kombinasyona sahip olabilir. Stil özellikleri, anket bloğunun çeşitli sayfalarda gösterilip gösterilmeyeceğini kontrol eder. Ayrıca, her özellikli konunun arka planını kişisel olarak özelleştirebilme olanağı da vardır. Her öne çıkan konunun yalnızca özel bir icon, arka planla bireysel olarak stil ayarlayabilir ve slider için farklı bir resim bile kullanabilirsiniz, ancak konu ve düğüm ID'leri kullanan kapsamlı CSS sınıflarıyla birleştiğinde, özelleştirme olanakları sınırsızdır.

Canlı bir demo şu adresten temin edilebilir: http://support.cliptheapex.com/ Aşağıdakilere ilaveten lütfen SSS bölümünü okuyun:http://xenforo.com/community/resources/cta-featured-threads.2599/field? Field = faq

Tanım
Bu eklenti, ilgili izinlere sahip kişilerin konuları görüntülemek, öne çıkan konu eklemek, güncellemek ve öne çıkan konularını kaldırmalarına izin verir. Öne çıkan konular, forum listesinde, ilgili forumlarındaki konu listesinin üstünde, yeni / yeni yayınlar sayfalarında ve özel bir sayfada gösterilir, Seçilen seçeneklere bağlı olarak. Onları bir blok olarak görüntülememek ve anketi göstermek veya slider'a tanıtmak bile mümkündür.

Konular, seçilen forumlara ve ölçütlere dayalı olarak otomatik olarak da gösterilebilir. Başlıklar ve içerik sansür üzerinden geçirilir ve görüntüler, videolar, teklifler, spoyler, vb .Dahil olmak üzere tüm BB Kodunu etkinleştirmek için bir seçenek vardır. Başlık ve içerik orijinal konuyu etkilemeksizin düzenlenebilir.

Bir konuda ekli bir yoklama varsa, isteğe bağlı olarak konuyla veya tek başına görüntülenebilir. İstenirse, konu yazarının avatarını içerikle birlikte görüntüleyebilirsiniz. Alternatif olarak, her öne çıkan konu için özel iconlar yüklenebilir. Avatar ve icon, sol, sağ, Ya da özellikli konu temelinde. Ayrıca, her öne çıkan konuya bireysel arka planlar da uygulanabilir.

Öne çıkan konular, aynı konumların tümünde görüntülenebilen bir slider'a terfi edilebilir. Bir konuya eklenmiş bir resim varsa, icon, arka plan ve slider görüntüler için kullanılabilir; bu da özel resimlerin uygulanması ve girdileri slider'a tanıtmanın daha kolay olmasını sağlar.

Şu anda öne çıkan tüm konular, [Featured] bir rozetle konu listesinde vurgulanır. Etkinleştirilirse, [Featured] rozeti Öne Çıkan Konular sayfasına gider. Öne çıkan bir konuya bakarken, etkinleştirilmişse, sayfanın sağ tarafında da [Featured] bir rozet görüntülenir. Daha önce öne çıkan konular, [Featured] rozetiyle aynı yerlerde [Expired] bir rozet ile belirtilecek. konu yazarları, kendi öne çıkan konu özelliği olduğunda uyarılacaktır.

Son tarih, seçeneklerde etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Üyeler, Hesaplarındaki Uyarı Tercihleri sayfasından Öne Çıkan Konular uyarılarına yönelik tercihlerini tek tek belirleyebilir. Öne çıkan konular yalnızca izni olanlar tarafından görülebilir. Eklenti için genel görünüm iznini ve ayrıca konu yazarının yoksayılıp bırakılmadığının yanı sıra herhangi bir düğüme özgü izinleri (Görüntülenen Konu içeriği İzin Verilmesine ayarlanmalıdır) içerir.

Örneğin, özel forumlardan seçme konular sadece foruma erişimi olan kişiler tarafından görülebilir. Forum listesi, forum görünümü, yeni ve son yayınlar sayfalarının her bir sayfa yüklemesi, seçenek seçildiğinde, kullanılabilir konu listesinden veya öne çıkan son konudan rastgele bir konu parçacığı görüntüleyecektir. Görüntülemek için kullanılabilir konu yoksa, blok görüntülenmez. Özel sayfada, sayfada görüntülenmesini önlenmedikçe, seçili seçeneklere bağlı olarak, güncel öne çıkan tüm konuları, öne çıkan tarih veya konu tarihine göre artan veya azalan olarak gösterir.

Seçenekler
Herhangi bir zamanda gösterilebilecek maksimum konu sayısı seçeneklerde ayarlanabilir. Sınır ulaşıldığında, öne çıkaracak bir sonraki konu, en eski öne çıkan konunun otomatik olarak öne çıkan konu kalmasına neden olur. Maksimum sınır değeri azaltılırsa, bu yeni sınırın üzerindeki en eski konular otomatik olarak özelliksiz olacaktır. Bunları tamamen devre dışı bırakmanın yanı sıra özel icon genişliği, yüksekliği ve kalitesi de burada ayarlanabilir.

Özel arka planlar ve slider için tüm ayarlar ve seçenekler de burada. Slider girdileri, sayfadaki öne çıkan konuların sıralama düzeninden bağımsız olarak çeşitli ölçütlere göre sıralanabilir. Kılavuz özellik, konu önekleri, BB Kodu, içerik miktarı, varsayılan süre, öne çıkan konunun görüntüleneceği yer, anketleri gösterip göstermeme veya opsiyonel olarak öne çıkan konu süresinin sona ermesi ile ilgili seçenekleri ayarlamak için önceden konfigüre edilebilir Anket, avatar veya iconu gösterebileceği yeri kapattığında, Varsayılan ikonun kullanılıp kullanılmayacağı, ilk eklenen görüntüyü icona, arka plana veya slider'a otomatik olarak uygulanır. Otomatik özellikli öne çıkan konu, herhangi bir sayıda forumun seçilmesine ve tüm konuları içermesine veya belirli ölçütleri karşılayan kişilerin otomatik olarak öne çıkan olmasına izin verir.

Otomatik öne çıkan kullanım için varsayılan ayarlar kapsamlıdır ve manuel olarak gösterildiğinde kullanılabilen tüm seçenekleri kapsar. Bir ilave seçenek, yazıcının veya adlandırılmış bir üye hesabı tarafından konunun öne çıkan özellikli olmasını sağlar. Öne çıkan konular forum listesinde, forum görünümünde ve yeni / son yayınlar sayfalarında gösterilebilir. Forum dizininde 20'ye kadar öne çıkan konu görüntülenebilir. Öne çıkan konuları dünyaya göstermek için daha birçok seçenekle, Kendi forumlarında veya ana forumda. 'En Son' seçeneği işaretlendiyse, bu, her sayfa yükünde gösterilen rastgele konuların önüne geçecek ve yalnızca en yeni olanını gösterecektir. Sayfa başına yapılandırılabilir. Ayrılmış sayfa ayrıca, sayfa ile ilgili tüm seçeneklerle birlikte, burada etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Seçili konu, slider girdileri için sıralama düzeninden bağımsız olarak çeşitli ölçütlere göre sıralanabilir. Son olarak, arşiv sayfası ile ilgili seçenekler var. Ana Sayfa Ana sayfayı ayarlamak için aşağıdakileri yapın: ACP -> Seçenekler -> CTA Öne Çıkan Konular: Öne Çıkan Konular Sayfası ACP -> Seçenekler -> Temel Kurul Bilgileri: Dizin Sayfa Rota Sayfa başlıklar, açıklamalar, Paylaşım URL'leri ve meta verileri, giriş sekmesi işlevi etkinleştirildiğinde her iki sayfa için de güncellenir.

Not: Herhangi bir grubun (örneğin, Kayıtlı Olmayan) Featured Threads'i görüntülemesini engellerseniz, sayfaya eriştiklerinde giriş yapmaları gerektiğini bildiren standart hatayı alacaklardır. İzinler Genel izlenim iznine ek olarak, kendi konularını ve tüm konularını göstermek, güncellemek ve özelliklerini kaldırmak için izinler de vardır. Öne çıkan konuları atmak için ayrı bir iznin yanı sıra. İzinler, düğüm başına uygun şekilde ayarlanabilir. Featuring, Updating & Unfeatured Featuring, güncelleme ve unfeatured için kullanılan araçlar, thread araçları açılır menüsünde (ve ayrıca Edit bağlantısının yanında bulunan konu listesi öğelerindedir). Güncelleme ve öne çıkan özellikte olmayan bağlantılar da bloklarda görünür. Bağlantıları tıklamak, her biri için ayrılmış sayfayı yükler. Gösterildiğinde, orijinal konu başlığı ve içerik, zengin metin düzenleyicisini kullanarak editoryal amaçlı olarak düzenlenebilir, böylece içeriği hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilir. Başlık ve içerik veritabanında ayrı bir tabloda saklandığı için bunun gerçek konu etkisi olmadığını unutmayın. Seçeneklerde BB Kodu etkinleştirilmişse, BB Kodu etiketleri yer paylaşımlı içerik alanında korunur. BB Kodu devre dışı bırakılırsa, tüm BB Kodu etiketleri (ve etiketler içindeki bazı içerikler) kaldırılır. Varsayılan iconu kullanmak için öne çıkan özellikli olarak kalacağı süre, ileti dizisinin görüntüleneceği yer ve nasıl seçileceği, yoklama ve avatarla ilgili seçenekler var, Ve icon veya arka plan için özel bir resim yüklemek için. Özel iconlar, konunun yazarının avatarının veya varsayılan iconun yerini alacaktır. Konuları süresiz olarak veya belirli bir süre için kullanılabilir. Seçkin konuyu slider'a tanıtmak ve atılmasına izin veren seçenekler de vardır.

Mevcut özellikli konuları güncellerken, seçenek devre dışı bırakılmadığı sürece BB Kodu korunur ve varsa ikonlar, arka plan resimleri veya slidera görüntüler yüklenebilir, güncellenir veya silinebilir. Blokun görüntüleneceği özellik süresini, konu ve anket'i nasıl göstereceğinizi, avatarın veya iconun nerede göstereceğinizi, varsayılan iconu kullanıp kullanmamayacağınızı, herhangi bir görüntüyü güncelleyip yükseltmediğini veya indirgediğini değiştirmeniz de mümkündür Slider'dan kaldırın ve işe son verme durumunu değiştirin. Öne çıkan konu tarihi de güncelleştirilebilir; bu, son öne çıkan özellikli konu yapacak ve sayfanın tepesine geri itecektir. Güncelleme resmi onay kutusunu işaretlerseniz, seçili seçeneklere ve konunun sürgüye terfi edilip edilmediğine bağlı olarak çeşitli sekmeler bulunmak üzere resim yer paylaşımının düzenlenmesine neden olur. Kare olmayan görüntüler doğru oranı korur. Bir konunun özelliksizliği basit bir kaplama ile işlenir. İşlemden çıkarılma Öne çıkan bir konu iptal edilebilir olarak ayarlandıysa, üyeler onu forum listesinden, forum görünümünden ve yeni / son yayınlar sayfasından reddedebilir. Öngörülen konuları o sayfadan çıkarılamayacağı için bağlantının özel sayfadaki bloklarda görünmediğini unutmayın. Çıkarılan tüm konuları, Eşleme Tercihleri sayfasından geri yüklenebilir. Bu seçeneğin yalnızca geri yüklenecek belli başlı konuları atladıysanız kullanılabilir olacağını unutmayın. Öne çıkan bir konu güncellenir ve reddedilirse, tüm üyeler için geri yüklenir. RSS Feeds Her iki sayfa için de RSS beslemeleri var. Her sayfa için ilgili icon, varsayılan besleme (feed) iconunun bitişik alt bilgisinde görünür. Her besleme bağımsız olarak devre dışı bırakılabilir ve buna göre aşağıdaki görüşleri sunan izinlere de saygı gösterebilir.

Stil Özellikleri
Varsayılan sınıfları kullanarak tasarlanmıştır ve tamamen duyarlıdır. Tam özelleştirme için kapsamlı Stil Özellikleri vardır. Avatarların ve iconların dar yanıtlı görünümde gösterilmediğini unutmayın. Konuklar tarafından Miscellaneous Threads ve silinen üyeler yer alabilir. silinmiş veya onaylanmamışsa (yönetilen) konulara özellik verilemez. Varolan özellikli bir konu, hedef konu olmadığı sürece silinir, onaylanmaz veya birleştirilirse otomatik olarak özelliksiz olur. Saatlik bir cron görevi, özellik süresinin dolduğu tüm iş parçacıklarının özelliklerini kaldıracaktır. Herhangi bir özel simge, arka plan ve kaydırıcı arka planları, bir konu özelliksiz olduğunda otomatik olarak silinir. Bir konuyu ilk kez kullanıldığında, konunun yazarının Öne Çıkan Konular sayımı güncellenir. Bu sayı ileti kullanıcı bilgisi bloğunda görüntülenir, Üye kartında ve profil sayfasında. Profil sayfasındaki [Öne Çıkan Konular] sekmesini tıklamak, o üyenin tüm özellikli konularını listeler. Doğrudan ona bağlantı kurmayı ve sosyal paylaşım ağlarında paylaşmayı mümkün kılan özel bir sayfa da var. Silinen konular, onları görüntüleme iznine sahip kişiler tarafından görülebilir. Ayrıca, Önemli Konuları sayfasında [En Çok Öne Çıkanlar] sekmesini etkinleştirmek için bir seçenek bulunmaktadır. Sayım, bildirimler, kullanıcı grubu promosyonları ve kupalar için kriterlerde kullanılabilir. Üyelerin birleşmesi veya sayıların yeniden hesaplanması gerektiği durumda, Araçlar -> Yeniden Oluştur Önbellek menüsünde bunu yapmak için bir seçenek bulunur. Hızlı gezinme bağlantısı, özel sayfanın ayarını yansıtır. Özellikli ve arşiv sayfalarında reklamlar veya özel içerik için kullanılabilen şablonlar vardır. Pozisyon sayacını kullanmak, içeriğin bloklar arasında veya içeri girilmesini sağlar.

Türkçeleştirilmiş Ekran Görüntülerinin Bazıları:

cta_featured_thread_xenforo_2.png cta_featured_thread_xenforo_3.png cta_featured_thread_xenforo_4.png cta_featured_thread_xenforo_5.png cta_featured_thread_xenforo_6.png cta_featured_thread_xenforo_7.png cta_featured_thread_xenforo_8.png cta_featured_thread_xenforo_9.png cta_featured_thread_xenforo_11.png

Dip Not: Bu yama izinsiz başka hiçbir yerde yayınlanamaz.

Yazar
netr0n
İndirilme
34
Görüntüleme
1,585
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 3 değerlendirme

netr0n ait diğer kaynakar

Son incelemeler

Emeklerine sağlık kardeşim süper bi çalışma oldu.
netr0n
netr0n
Teşekkür ederim kardeşim çok uğraştırdı ama güzel bir şey çıktı ortaya. :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.